Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak, vagy folytassuk?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne, hogy a barátnőmmel 4 éve vagyunk együtt mégis az utóbbi időkbe egyszerűen már nem szeretek vele lenni. Ő minden nap mondja hogy találkozzunk szinte már kényszerit rá de én már nem akarok. Szakitani nagyon nehéz lenne már próbáltam de mindig kibékülünk valahogy és amikor találkozunk akkor nagyon rossz kedvem lesz. Nem akarok viszont csak úgy lelépni hogy szia!! mert nem akarom hogy rossz kedve legyen! fogalmam sincs, hogy mit kéne tennem

#barátnő #nem szeretek a barátnőmmel lenni
2014. nov. 29. 00:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Szegény pedig nagyon szeret :( nem akarom hogy rossz legyen neki
2014. nov. 29. 00:47
 2/8 anonim ***** válasza:

Ülj le vele és felnőtt ember módjára tudasd vele, hogy szép volt, jó volt, de ellillant az érzés és hiába tenne bármit, te sajnos így érzel, végleg kilépnél. Ezt persze csak akkor, ha biztos vagy a dolgodban és nem lesz olyan, hogy kalandozol kicsit, aztán majd visszatáncolsz hozzá.

Ha hisztirohamot kap és nem érti meg, ő baja, akkor még nem elég érett. Az idő mindig segít...

27/N

2014. nov. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de azis idegesitő hogy minden egyes nap találkozni akar nincs szabad időm. a nyakamra van nőve. viszont ha nem beszélünk pár napig fb-n akkor már hiányzik szóval nem tudom hogy most szeretem e vagy nem.
2014. nov. 29. 00:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a szünetet. Lehet utána szakítás lesz belőle, de javaslom. Vagy csak kérd meg, hogy pár napig hadd legyél nyugalomban.
2014. nov. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
próbáltam a szünetet de pár napon belül elkezdett hiányozni és beszélgetni kezdtünk újra. aztán folytatódott minden. de ugyan olyan rossz volt vele :(
2014. nov. 29. 01:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor meg ezt mondd neki! Elmagyarázod szépen, hogy 4 éve együtt vagytok sülve-főve, kell egy kis levegő. Ő is menjen barátnőzni, vagy bármi. A felnőtt emberek ha nehezen is, de megértik. Túlságosan a fejedre nőtt, persze, mert neki te vagy a minden. Keresnie kéne más elfoglaltságot is néha.

Veled meg az a baj, hogy nem is tudod akarod-e az egészet, szegényke meg tényleg minden percben szinte veled lenne.

Át kell gondolnod, hogy valóban szereted-e még. Persze már nincs szenvedély, mint az elején, de ez természetes.

Tudod az is baj, hogy ennyi idő elteltével sem tud két ember nyíltan beszélni az érzéseiről, megbeszélni a dolgokat. De ez népbetegség...

Hát, nem könnyű az biztos, de hajrá! :)

2014. nov. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az természetes, hogy pár nap után hiányzik az, akivel minden nap találkozol. Ezt úgy hívják, megszokás, és ez szokta leginkább nem működő kapcsolatban tartani az embert.

Nem tudom, hány évesek vagytok, de szerintem a ti kapcsolatotok kihűlt. Beszélj a lánnyal, hogy nem vagy tisztában az érzéseiddel, nem tudod, hogyan képzeled a jövőt.. Mondd meg neki, hogy szeretnél egy kis időt külön tölteni tőle, nem csajozni akarsz, de nem fogod keresni őt. Meg akarod találni önmagadat. És aztán tényleg légy erős. Semmi telefon, akkor sem, ha ő hív. Semmi chat. Semmi találkozás. Bírd ki pár hétig. Szervezz programokat a barátaiddal vagy családoddal, foglald el magad. 1-2 hónap múlva ráérsz átgondolni, szeretnél-e visszatérni a régi életedhez. Ha a lány nem vár meg, mondanom sem kell, nem kár érte. Akkor az ő számára is már csak megszokás volt a dolog. De annyi gerinc legyen benned, hogy nem tartod sokáig talonban, sőt, ha azonnal szakítani akar, akkor is légy erős, ne táncolj vissza. Pár hét alatt megszűnik a megszokás miatti hiány, és világosabban fogsz gondolkodni. Persze az is kell hozzá, hogy legyen más, amivel kitöltöd az napjaidat. Az lenne még a szép, ha azért mennél vissza hozzá, mert unatkozol..

2014. nov. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ezért szakítani vele,hiszen szereted,ezért hiányzik.Csak már sok belőle.Találkozzatok kevesebbet,beszéld meg vele.
2014. nov. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!