Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt szakítsak vele is?

Figyelt kérdés
Már ez a második párkapcsolatom,ahol a sráccal minden rendben lenne,de a körülmények nem a legjobbak,vagyis ő is még a szüleivel él,és nem látok rá rációt,hogy el fog tőlük költözni.Ráadásul ezzel a sráccal nem is egy városban lakunk.Kezdek belefáradni,hogy mindig amikor hozzájuk megyek,ott vannak a szülők is (már 25 felettiek vagyunk mindketten),én nem őket akarom látni,hanem a páromat.És ő nem érti,miért nem akarok menni hozzájuk (arról nem is beszélve,hogy nem túl igényes a lakókörnyezetük),személy szerint nincs velük bajom,csak hát az életkörülményeik olyanok,hogy egyáltalán nem érzem ott komfortosan magam.Én albérletben lakok,nekem meg lakótársaim vannak,össze akarok költözni a pasimmal,de ő nem talál munkát itt már egy éve,illetve elég nehezen lép úgy vettem észre.Minden hétvégén meg kell tervezni,kinél legyünk,én együtt akarok vele lakni,de már egy éve ez megy,mint a tinik folyton azt tervezgetjük,ki megy a másikhoz éppen.Szeretem őt,de én már nem bírom ezt "játszani" folyton.Ő azt mondja,türelem,meg lesz ez máshogy is..A volt barátomnál is ez volt,ő 3 évvel ezelőtt is azt mondta nekem,hogy elköltözik,aztán azóta is a szüleinél él...Engem arra neveltek,hogy álljak meg a saját lábamon,nem értem az ő gondolkodásmódjukat.A volt barátommal szakítottam (emiatt is),a mostanival is szakítsak emiatt? Egyébként szeret engem nagyon,csak egyszerűen úgy érzem,hogy egy mókuskerékben vagyunk és semmi nem változik.
2014. nov. 13. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Melyik megyeben laksz?

Mindjarz lesznek jelentkezők nyugi

2014. nov. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem segíts neki munkát találni esetleg járjon tanfolyamra vagy valami .. az hogy várja a szüleinél a sült galambot az nem segít a helyzeten .. ha nem próbál változtatni akkor meg nem érdemes eröltetni mert valószínüleg akkor 30 évesen is komfortos neki otthon...
2014. nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azt mondja,szeretne elköltözni,csak nem talál munkát.Még várok ameddig tudok,de lassan kezd betelni a pohár,valamikor könnyedén veszem,de valamikor nehezebb.
2014. nov. 13. 22:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia


Remélem még nem későn irok neked! NAGYON SZÉPEN KÉRLEK OLVASD EL VÉGIG! Én a menyasszonyommal 2 év 4 hónap és 12 napig voltunk együtt. Tehát tudom mit éreztek


24 éves fiú vagyok (lassan 25 mert 4 nap mulva lesz a szülinapom:) és hasonló helyzetben voltam a volt barátnömmel, mint amilyenbe ti vagytok.

Velem egy idős volt a barátnöm csak kb 10 honappal idősebb. Bennünket a nagy távolság választott el (cirka 300 km) és mind a ketten a szüleinknél laktunk. Ő Szlovákiában én Magyarországon. Én, hát cigány faluban lakok Ő meg magyar faluban...náluk este 10-kor az utcán is lámpa oltás van.

Mikor megismertem a volt barátnömet, pont akkor hagytam ott a Rendőrséget, mert pusztán 1 év szolgálat alatt kikészültem pszichologiailag.


A volt barátnömmel ugy voltunk megállapodva, hogy mindig az megy a másikhoz, aki nem dolgozik és munkanélkülin van.

Ez igy ment 2 évig. Aztán két év mulva lett a páromnak munkahelye.

Sokat kellett dolgoznia, de kevés pénzt kapott és én szóvá is tettem, hogy annyit nekem nem ér meg az a munkahely, hogy Ő a fagyasztóba emiatt izületi bajt kapjon.

Sajnos én meg nem tudtam folyton ekkor ott maradni náluk, mert nekünk gazdaságunk van. Méhek, föld és erdő.

Aztán láttam milyen fáradt nap mint nap, emiatt is mondtam neki mindig amikor itthon voltam, hogy menjen pihenni.

Egyszer csak azt jelentette be nekem, hogy szakitani akar, mert hogy keveset beszélgetünk, kevet irom neki, hogy szeretem, nagy a távolság stb...és a végén megjegyezte nekem hallkan, hogy a munkahelyén van egy fiu aki tettszik neki (többet erről a fius dologrol nem mondott) Továbbá eleinte mondta, hogy ne menjek, mert nem jönn ki elém az állomásra elém, de mondtam neki, hogy nem gond, akkor legyalogolom azt a 10 km-ert. Csak ezt a dolgot beszéljük meg személyesen


Hát sajnos nekem se kellett több, másnap hajnali 3-kor vonatra ültem és lementem hozzájuk. Reggel 9 órára odaértem. Mikor lementem hozzá, a kocsiba szinte megse akarta fogni a kezem...nem tudom miért.

A lényeg az, hogy elmentünk hozzájuk és sirás közeppette beszélgettünk egymással. Ő szakitani akart (a fő ok a távolság volt) én meg nem. A személyről is kérdeztem és arra meg azt mondta hogy nem fontos, lényegtelen.


Kb 1 óra alatt megbeszéltük a dolgokat. Ugy döntöttünk, hogy együtt maradunk. Ott voltam náluk 2 hétig aztán sajnos a munkanélkülire haza kellett jönnöm mert le kellett jelentkeznem! Az idő alatt amig ott voltam náluk, nagyon figyeltem minden dologra, hogy semmi rosszat ne tegyek. Nagyon sokat foglalkoztam vele, vártam mikor jött a munkahelyéből, mikor ment akkor is probáltam mindig ott lenni és felkellni vele együtt reggel 5-kor. 3 müszakba ment dolgozni. reggel, délben, este kb a 2 hét alatt amig ott voltam náluk 2 napot volt otthon. Nagyon kitettem magamat akkor, hogy romantikus is legyek


Aznap este mikor jöttem haza, akkor ugy éreztem, hogy beszélgetnünk kell erről a dolgokrol. Egész este beszélgettünk. Nyugtattgattam őt, hogy semmi baj nincs miért aggodnia, csak időt adjon nekem amig rendbe teszem az életünket. (Én is az idő alatt a 2 év alatt folyton kerestem a munkát csak mindig visszautasitottak). Kérdezgettem ekkor is a fiuval kapcsolatban, de ekkor is azt mondta kb 1000X hogy nem fontos és hogy lényegtelen, de végülis egyszer 10 perc várakozás után kimondott egy nevet "Jancsi" és többet nem mondott róla, semmit. Én mondtam neki, hogy azért poénból nem szoktak az emberek ilyet mondani se face-n, se skype-on a párjuknak, hogy szakitani akarnak. Valamint, hogy a párkapcsolatos dolgokat SZEMÉLYESEN KELL megbeszélni. Az nem internetes téma. Ő egész este csak sirt, és bujt belém, ölelgetet, és kérte, hogy ölelgessem. Szexelni is akart nagyon, de mondtam neki, hogy majd máskor MOST beszélgetünk.


Eljöttem tölük 29.-én este 7-re értem haza és a többiről már irtam egy kis naplót is, mert éreztem valahogy, hogy baj van. Sajnos észrevettem azt is, hogy hazudik nekem és, hogy nem öszinte.....velem. Pedig hazugságokra kapcsolatatot épiteni NEM lehet. A keresztnevét se irom ki, mert nem szeretném, hogy bármikor is ez a tudomására jusson, vagy bárki más bántsa őt emiatt! (vagy esetleg engem, hogy ezt közzé teszem, de ez csak mellékes :)) Hívjuk most XY-nak egyszerüen.


2014.10.29 - Szerda

(XY) reggeles 6-tól 14-ig dolgozik


16:41-kor irt XY legelsőnek.

19:37 folyamatos beszélgetés .

20:00-tól a beszélgetés lelassult.

20:46-kor ment aludni!


2014.10.30. - Csütörtök

XY reggeles 6-tól 14-ig dolgozik


20:11-kor irt elsőnek. Sok dolga volt otthon azt mondta

20:18-kor nincs már beszélgetés, nem ir

20:20 ir

20:45-kor egyszerüen eltünt a faceről XY


2014.10.31. - Péntek

XY nem tudom hogy ment dolgozni

Egész nap nem beszélgettünk


21:00-kor 3X megcsörgettem

22:03-kor irtam neki egy szép szerelmes SMS-t és megcsörgettem 1X

Semmi hír. Mentem aludni 0:13-kor


2014.11.01. - Szombat

XY nem tudom h ment dolgozni


16:57-kor irt h ma nem lesz itt és el is köszönt.

20X csörgettem meg és nem vette fel (17:00-tól 18:00-ig). Az anyja mobilja ki volt kapcsolva


2014.11.02 - Vasárnap

14:37 - Dobot engem face-n mert a következőt irta:

"Szia , neharagudj de nem benned van a hiba hanem bennem . Mast szeretek ez a hiba .sajnalom , kivettem a kapcsolatot remelem egyszer majd megerted remelem. nem igy akartam kozolni ,


sorry


a facet torlom

legyszoves , ne gyere ,mert nem vagyok itthon


sajnalom , tudom hogy talal magadnak valakit aki jobban fog szeretni mint en teged


majd a cuccaidat elkuldom vagy elviszem hozzad

sajnallom"


Hm...lelkileg összetörtem, magamba roskadtam, sokkot kaptam és sírógörcs volt bennem. Kb majdnem öngyilkos lettem, mert Ő volt nekem azaz a személy, akivel nagyon komolyan gondoltam azt, hogy az életemet akarom vele leélni. A szivem, lelkem ketté hasadt és ugy éreztem most egy hatalmas nagy Űr van ott.

Huhh, és ekkor jött a változás. Idegöszeomlásom közepette folyton ezt mondtam "Jajj Istenem miért? Miért pont velem? Mi rosszat tettem?" Anyám nem tudta mi a bajom, de ettől függetlenül velem együtt sirt és hát hebegve habogva tudtam beszélni. Ki akartam mentem akkor este inkább dolgozni az erdőbe mint, hogy otthon legyek (igen, ám csak nem engedtek ki egyedül nehogy felakasszam magam). kb 3 óra után csak kitudtam menni az erdőbe az öcsémmel és a haverjával. Ekkor már 2 nyugtató volt bennem. Tüzelgettünk és beszélgettünk....én meg közbe szemezgettem a fákkal, hogy melyikre tudnám magamat a sállammal felkötni, és hogyan tudnám ezt ugy megcsinálni, hogy ne vegyék észre.


Kiválasztottam a fát és hát....elkezdtem menni arra. Egy tuskóba elestem és lefejeltem egy fát. Ekkor mint, ha egy hang azt mondta volna, hogy "Ne tedd, ne add fel! Én veled vagyok".

Hát nekem se kellett több inkább a fejemet simogattam, mint, hogy a sállammal törödjek és ekkor végre eszembe jutott, hogy az egész párkapcsolatban ott volt velem Isten.

Én soha nem hittem benne azaz Istenben, de abba se hittem, hogy az interneten egy egyszerü netes játékban meglehet találni életem szerelmét. Ez nem véletlen és nem szerencse hanem Isten akarta, hogy igy legyen. Ennyit tanusitottam Isten javára, de többet nem.

Amikor ez a dolog megtörtént, hogy bevertem a fejem, elkezdtem imádkozni, magamba. "Legyen meg a te akaratod és vezesd az életemet arra amerre szeretnéd"

Mikor bejöttünk az erdőröl és este (már itt 4 nyugtato volt bennem) imádkoztam. Ekkor jöttem rá arra is, hogy amit Isten ad azt el is veheti. A Jó dologhoz könnyü hozzászokni és utána felse tünik nekünk, hogy jót kapunk valakitől. De ha megtapasztaljuk a rosszat, utána már a kis jót is tudjuk értékelni.

Innentől kezdve elkezdtem járni Biblia órára is és szinte mindenki csak lesett mikor a Biblia óra közepén beálitottam. :)

A lelkész Úr nagyon jo barátom, sokat segitek neki önszorgalomból, mert Ő is gazdálkodik és kérdeztem tőle, hogy nem e lepődött meg rajta, hogy beállitottam ő meg erre azt mondta, hogy ha nem biblia óra lett volna akkor megkérdezte volna tőlem, hogy "eltévedtél?" :)


Na jo most oldom egy kicsit a feszültséget, mert igy visszaemlékezni eléggé fájo még most is...


Tehát a fő változás, azaz most az életemben, hogy megtértem. Már nem káromkodok, nem szidom Istent ha elesek, megvágom magam vagy bármi bajom történik, hanem felállok és leporolom magam.

Ha elveszteném pl a kezem az se érdekelne, mert amit Isten ad, azt el is veheti.


Sokat imádkozok, és megköszönöm az Istennek, hogy akkor megmutatta nekem az én utamat.


Mi történt velem mióta nem vagyunk együtt?


Beiratkoztam 2 iskolába is, mert kivagyok éhezve a tanulásra és most Isten ad rá erőt nekem.

Lett munkahelyem.

3 hét alatt 6 kilot hiztam, mivel az Úr azt szeretné, hogy egy kicsit izmosodjak is....igy most vagyok cirka 59 kilo

Nagyon, nagyon sok jo dolog történt velem. Pl: kapcsolatokat épitek ki a jövöbeli válallkozásommal kapcsolatban.

Sőt Csoda is történt velem, már nem egyszer, ami annak a jele, hogy Isten velem van. (A volt barátnöm apukáján gondolkotam miközbe szántottam a traktorral Rá 2 percre kb mit ad Isten....egy olyan logoval rendelkező nyerges vontató ment el a főúton, amilyennel az apukája dolgozik. A 25 év alatt mióta ezen a vidéken élek SOHA nem láttam annak a cégnek erre felé a kamionját)


Mi a célom és mi a jövöm?


Ugy érzem Isten, azt akarja, hogy minnél több embert küldjek a templomba. (Ezt én majd nagyon ügyesen megoldom :))

Továbbá, hogy olyan válallkozást tudjak majd elinditani, amely hatalmas lesz. Sok embernek tudjak munkát adni és főleg olyan embernek, akik hasonlóan a távolsági kapcsolatot akarják megoldani. "A hálás munkás a LEGJOBB munkaerő" :D



Kedves kérdező:

SOHA ne azt nézd, hogy a kedvesednek van e munkahelye, milyen a családi körülménye, anyagi helyzete stb.... Hanem azt nézd akit szeretsz..azaz..a lelkét.

Mind megfogunk egyszer halni, semmink nem lesz a másvilágon csak a lelkünk és Isten akkor fog felettünk itéletet mondani. Ti örökre együtt is tudtok maradni, ha a lelketek közös!!!!


Hidd el nekem kedves kérdező, hogy segiteni fogok nektek. Most még nem, de a jővőben igen.


Ha tudsz adni nekem privátba egy elérhetőséget, akkor adok nektek egy üveg mézet ajándékba (nem lényeg, hogy hová kell vinni....elviszem), mert a méznek nyugtato hatása is van, amellett hogy egézséges is.


NE adjátok fel!!! Én kis idő mulva tudok nektek segiteni, de Isten most is tudd nektek. Csak kérnetek kell tőle és imádkoznotok érte.


Én is azt fogom most tenni. Imádkozni fogok értetek, hogy kitartsatok, amig szinrelépek!!!


SOHA, senkinek (még az ellenségemnek se) nem akarom, hogy átéljék azt, amit én átéltem akkor. Ha ott Isten nincs velem.....akkor én már nem élnék!

2014. nov. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat! Barátom Isten hívő,csak én nem igazán,nehezen teszem magamévá ezeket a dolgokat... sajnos kevés a hitem.Az ő lelke szép és mindig megbocsát..de sajnos nem mindig tudok neki hinni.
2014. nov. 26. 00:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne a párodba higgy, hanem Istenben!


Tudod én nem akarom rád erőltettni ezt a vallásos dolgot, de hidd el nekem, hogy Istennel sokkal könnyebb az élet, mint nélküle. :)

2014. nov. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. nov. 27. 18:26
 8/8 A kérdező kommentje:
tetszik a meglátásod,ha gondolod,írj privát üzenetet és folytathatjuk a beszélgetést!
2014. nov. 27. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!