Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan látassam be a barátnőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan látassam be a barátnőmmel, hogy alaptalan és jogtalanul szakított?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kezdem az elejéről. Van két ismerős, mondhatni "családbarátok", akik rendszeresen, kb. havonta 2-3x meglátogatnak minket. Az egyik 50 év, a másik (a lánya) 25-30 év körül van. A barátnőm elkezdett féltékenykedni 25-30 év körüli lányra. Ez teljesen rendben lenne eddig, hiszen tényleg sokat vannak itt. Nekem a fejemben még csak meg sem fordult, hogy bármi is lehetne közöttünk. Nekem nem szép a lány és nem is az én korosztályom, valamint úgy tekintek rá, mint anyám egyik barátnőjére a sok közül. Tegnap elmentünk barátnőmmel és a családommal egy rendezvényre, ahol szintén ott voltak a "családbarátok". Nem nagy kunszt, mivel egy kis városban lakunk, így valószínűsíthető volt, hogy ők is ott lesznek. Erre a barátnőm annyira felkapta a vizet, hogy szakított velem és beszélni sem volt hajlandó az ügyről. Lassan 3 éve lettünk volna együtt, szóval nem friss a kapcsolat annyira. Mit tegyek, hogy beismerje, hogy semmi oka az aggodalomra és hogy bizonyítsam, hogy nem csalom meg?

2014. nov. 29. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Semmit, megcsalt a lotyója és most játssza a képmutató mártírt.
2014. nov. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha konkrét okot nem mondott, és nem beszél róla, akkor ez csak ürügy volt, unt már téged, van más, stb. Így nincs értelme győzködni.

Még ha valóban tévedett is volna, akkor is elég egyszer megmondani, hogy nincs igaza, a győzködés csak ront a dolgon.

2014. nov. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz tenni semmit. Egyébként a szakítás mindig jogos, mert joga az van hozzá. Hogy igazságos - e, az más kérdés.
2014. nov. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként is féltékenységi tébolyban szenved, vagy csak ennél a csajnál kattant be nála valami?
2014. nov. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen féltékeny típus. Mindig talált valamit, amiért féltékeny lehetett. Nagyon sokat veszekedtünk, ezeknek a veszekedéseknek 70-75%-át Ő generálta. Általában mindig a féltékenység volt a fő veszekedési indok. Bármit tettem, sehogy sem volt jó, mindig akadt valami probléma. Én nagyon szeretem és egy ilyen f***ságért nem engedem el. Viszont Ő most foggal-körömmel "harcol" érte, hogy vége legyen. Arra hivatkozva, hogy nem megy. Már felajánlottam neki párterápiát, hazugságvizsgálót, egyszóval mindent, de semmibe nem megy bele. Ahogy valamit kigondol, az úgy van és hiába mondd neki bárki bármit, Ő ragaszkodik ahhoz, amit Ő kitalált. Elvileg, az Ő elmondása szerint, én vagyok neki a mindene, élete szerelme, csak azt mondja ne erőltessük. Én ezt teljesen nem értem...
2014. nov. 29. 12:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen hülye nőket mindenkinek dobnia kéne az őrültségük miatt, az talán segítene rajtuk.
2014. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!