Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Hogy lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Van egy srác? akit kb. egy hónapja ismertem meg, azóta randizgatunk. Volt már csók és kezén fogva is sétáltunk. Ő szerelmes belém, de én nem érzek iránta semmit. Kedvelem, jó vele lenni, szeretem ha megölel, de mégsem vagyok belé szerelmes. Nem akarok vele szórakozni, és megbántani sem... Mit gondoltok, mit tegyek? :(
2014. nov. 29. 10:24
 1/3 A kérdező kommentje:

* Van egy srác, akit

Bocsi, telefonról írtam.

2014. nov. 29. 10:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Engedd el.
2014. nov. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
semmiképp ne ird meg neki facen h nem szereted... mert abból sak baj lesz...(tapasztalat) de engedd el személyesen beszéld meg vel...
2014. dec. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!