Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a szemembe néz a férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szemembe néz a férfi, letérdel, elmondja, hogy én vagyok élete szerelme, velem akarja leélni az életét és gyerekeket akar tőlem, majd megkéri a kezem, akkor mire gondol? Lehet, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
2014. nov. 29. 14:11
1 2
 11/16 Tegez ***** válasza:
100%
Mint a kérdésfeltevésből megállapítható a kérdéses férfi nem tett említést a hölgynek arra vontkozóan, hogy tetszik-e neki, csak azt, hogy kinézi belőle, hogy megfelelő családanya lesz, ki fogja vele húzni élete végéig ebben a Földnek nevezett siralomvölgyben, meg hogy szerelmes, méghozzá nagyon. Közben meg lehet, hogy mindez annyira, de annyira fontos neki, hogy féle tudja tenni az esetlegesen felmerülő esztétikai aggályokat.
2014. nov. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy vén bakkecske, aki csak szédít egy fiatal leányzót, és összezavarta szegényt.
2014. nov. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tetezel neki de Sohasem Lehet Igazan tudni! Talan ha sir is kozben van ra eselyed hogy tetszel neki. :D
2014. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#8: Egyet tudok érteni.
2014. nov. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Valóban.szerintem nem tetszel neki.👏
2014. dec. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Gondolom egy csinos, kedves, házias nő vagy :D
2016. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!