Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm itt van már másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm itt van már másfél hete 12. 000 forinttal és 100 forinton vitázik, szerintetek normális? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Pizzát akarunk rendelni ami 1980 forint lenne, de addig nem hajlandó amíg forintra pontosan ki nem rakok az asztalra 990 forintot, hogy lássa, megvan a fele. Csak 800 forintot tettem ki először, azt is apróban, de még összekapartatott velem 100 forintnyi aprót, amit meg is tettem, de még mindig akadékoskodik a 100 forinton.


Természetesen a pizzafutár is elfelejtheti a borravalót...


(Megjegyzem, az apja milliomos, havi több tízezer forint zsebpénzt kap tőle, én meg örülök, ha van itthon pár ezer forintom...)


2014. nov. 29. 14:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%

Soha ne ismerkedj olyan nővel akinek a zsebpénze annyi mint anyád fizetése. (vagy mint nagyanyád nyugdíja).


Amúgy nem, de azt hiszi a pénzére mész.


De végső soron guba a gubához szóval nem lesztek sokáig együtt.

2014. nov. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
biztos hogy szeretitek egymást?
2014. nov. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
ki tudja mirol van szo. A gyerek itt sajnaltatja magat de lehet egy csoves. :D
2014. nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Igaza van.
2014. nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Vigyáz apuci miliória :-)
2014. nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
A fő,hogy marha nagy a szerelem köztetek...
2014. nov. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló a szitu, de én ilyet nem kérnék a barátomtól sosem.
2014. nov. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
36%

"A barátnőm itt van már másfél hete 12. 000 forinttal"

ez mit jelent? h 12 rugó vna nála összesen? vagy eddig annyit adott a közösbe?


amúgy smucig a csaj, biztos a szülei így nevelték, aki gazdag nem biztos h nagyvonaló, sok köztük a kisstílú smucig spúr is.

bár ez még nem szakítóok de sztem egy alapos fejmosást megérdemel a csajod. pl. h alapból a férfi dolga h a pénzt kezelje, nem a nőé, tehát ha másfél hetet rajtad élősködik, akkor lerak neked mondjuk 20 rugót aztán te majd elszámolsz vele. nő kezébe nem való pénz. főleg az ilyen nők kezébe

2014. nov. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
12 rugó van nála...
2014. nov. 29. 14:27
 10/26 anonim ***** válasza:

mond meg neki fizessen lakbér ennyi erővel az is jogos lenne.


Újgazdak sznob qva. Hallottál már szegény gazdagokról? Na ő az.

Iszonyat szánalmas h aki tele van lével igy aprózik tipikus ismerek sok ilyet mire meghozzák a pizzát vedd át a csaj cipőjét dobd ki, kimegy érte aztán zárd ki. ;)

2014. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!