Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél év után ez a normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél év után ez a normális?

Figyelt kérdés
Több mint másfél éve vagyunk együtt de már ey ideje, úgy érzem a párom egyáltalán nem gyengéd, nem mond soha semmikedves dolgot, egy árva szót sem, és testi kontaktus is csak az ágyban van közöttünk, ott sem köntörfalazik sokat, hanem többnyire úgy csináljuk ahogy ő akarja, elélvez és aztán elalszik. És max hetente 1x esik meg ez is. Miért van ez? Félek, hogy már nem kíván, vagy talált mást magának, de ha rákérdezek azt mondja szeret, és felháborodik, hogy ezt megkérdőjelezem. Hiába mondja én ezt nem érzem, és nagyon fáj. Sokszor sírok emiatt mert reménytelennek érzem, de szeretem. Mit tehetnék? Kérlek segítsetek! :( Én 19 éves lány vagyok és ő 21 éves srác.

2013. dec. 25. 01:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hát ennek a kapcsolatnak úgy tűnik itt a vége :/

fiatalok vagytok még,nem fogjátok egymás mellett leélni az életet az tuti

2013. dec. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Karácsony van, de ne haragudj lány létedre elég papucs vagy és nekem ha ilyen barátnőm lenne, nem örülnék. Merj kiállni magadért, ülj le vele és beszéld meg vele, hogy neked ez így nem oké. Csak ne panaszkodj. Cselekedj, ha fontos neked. Ha nem, akkor meg ereszd el. Boldog Karit Édes.
2013. dec. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem lehet! Ő életem szerelme, nem ilyen volt, miért váétozott meg, mi az oka? :(
2013. dec. 25. 01:31
 4/11 anonim ***** válasza:

ez sajna nem hangzik jól

vagy neki ez a normális vagy ennyi volt sajnos

gondold át az egészet

2013. dec. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
életünk szerelme gyakran megváltozik sajnos :/ 3 év alatt viztosra vettem hogy ő marad nekem örökre, éreztette is velem, csak az utolsó 1 évben nem. aztán elhagyott...
2013. dec. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én vagyok neki az első, talán tapasztalatlan ezen a téren, vagy mi lehet az oka? olyan rideg velem.
2013. dec. 25. 01:36
 7/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok, én is az első voltam neki és mégis átvágott..rutinná válik,megun.. 20f
2013. dec. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én a fadarab "együttműködő" nőkkel voltam ilyen.

elvár,de nem tesz semmit.

ez meg egy idő múlva unalmas.

szeretem ha időnként a nő kezdeményez és elcsábít,nem csak fekszik "hagyja magát",meg folyamatosan irányítani kell,hogy mit kellene csinálnia.

2013. dec. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Neki nem te vagy az elete szerelme MAR , sajnos ez van.

Es Te is meg nagyon fiatal vagy, elotted az elet!


Reszerol elmult, es egy onzo bunko amiert igy viselkedik veled az agyban.

Szerintem ahelyett h sirsz - ami nem fog segiteni, probald megbeszelni, de ugy tunik ezen marnincs mit.


Legyen tartasod, es ne csak egy gumino legyel!

2013. dec. 25. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 QueenRavenna ***** válasza:
Még jön 2-3 életed szerelme, mert úgy tűnik, hogy ő nem az, még magadnak se akarod beismerni. Ő egy önző dög, adj neki ultimátumot.
2013. dec. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!