Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj ha én csendes tipus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha én csendes tipus vagyok és mikor bnömmel sétálunk nemsokat beszélünk?

Figyelt kérdés
A múltkor aztmondta már megszokta de néha szoktunk beszélgetni
2008. aug. 15. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a nem csendes tipus, akkor hosszú távon baj lehet, és előbb utóbb ráun, hogy csak ő csacsog. Még, jó, hogy az ember nem csak beszédre használja a száját:)
2008. aug. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de ö se beszél
2008. aug. 15. 20:10
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
akkor nem baj:) A lényeg, hogy a komoly dolgokat meg tudjátok beszélni, és tudjatok beszélgetni egy-két dologról. Arra viszont senkinek sincs szüksége, hogy sületlenségekről csacsogjatok.
2008. aug. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem baj. Attól még, hogy csendes típus vagy beszélgetni még lehet. Pláne a barátnőddel. Ezen szerintem próbáljatok meg változtatni, csacsogjatok mindenről ami csak eszetekbe jut, beszéljétek meg a dolgokat, még azokat is, amikről úgy gondoljátok nem érdekli a másikat(ami nincs igy, hisz barátok vagytok) Hiszen a beszélgetés nagymértékben hozzájárul ahhoz, hogy mély kapcsolatot lehessen kialakítani.

Beszélgetésre fel! :)

2008. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
legalább nem veszekedtek és nyugi van:P
2008. aug. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatnál többet is beszélni.Eleinte én is így voltam a pasimmal amikor először beszélgettünk meg telefonba is alig tudott mondani egy-két szót belőlem meg jött a szófosás.De később már többet beszélt.Mostanában annyit beszél hogy én már szóhoz se tudok jutni amikor mondani akarok valamit ő megint egyből elkezdi és mondja mondja tovább.

Ha még csak most kezdtétek el a kapcsolatotokat akkor nem baj később majd te is nagy dumás leszel de ma már jó pár hónapja eggyütt vagytok akkor tényleg tenned is kéne valamit mert ez akár a kapcsolatodra is mehet mert a barátnőd akkor meg is unja hogy semmit nem szólsz hozzá.

2008. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
lassan egy hetes kapcsolat nem pár hónapos
2008. aug. 15. 21:10
 8/10 anonim válasza:
Nyugi, nincs ezzel semmi baj.
2008. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy het az meg PAR NAP :P de na tegyuk fel h nem ezen van a lenyeg.

Megnyugtatlak, ha sok ideig egyutt maradtok ez megfog valtozni!!!! (tapasztalatbol mondom, mi is igy kezdtuk a parommal) most meg egesz nap mondunk, vigyorgunk, veszekedunk:P be nem all a szank. sok sikert UDV

2008. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha 2 ember jól megvan akkor még a csend is jól esik. Az már baj ha egyik fél folyton úgy érzi, hogy pofáznia kéne, és közbe pörgeti az agyát, hogy mondhasson valamit, hogy csakazértis beszéljen a másikkal, mégha az tök lényegtelen is.
2008. aug. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!