Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szőke srácként miért tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőke srácként miért tetszem jobban a szintén szőke, világos vonású lányoknak?

Figyelt kérdés

Külsőre világos bőrű, szőke vagyok, ezen kívül sportos, széles vállakkal és kb. 2 méter magas. Nekem alapból sokkal jobban tetszenek a sötét vonásokkal rendelkező lányok, akik fekete/barna hajúak, zöld/barna szeműek, sötétebb bőrűek. De mégis valamiért azt vettem észre, hogy én meg sokkal jobban tetszem a hozzám hasonló, világos vonásokkal rendelkező lányoknak, akik szőke/vörös hajúak, kék/zöld szeműek és világosabb bőrűek.


Nem azt mondom hogy nem tetszem, csak szintén szőke lányoknak, csak hogy az évek alatt megfigyeltem hogy pl. kevesebb sötétbarna lánynak jövök be. De mik állhatnak ez mögött?


2014. nov. 29. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Menny spanyolba meg olaszba csajozni, akadni fognak rád a morénák.
2014. nov. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nemtom, a csajok többségének barna hajú pasi az ideál általában.
2014. nov. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fiúk többségének pedig a szőke, kék szemű lányok, tehát örülhetnél is neki.
2014. nov. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk én ezzel vitatkoznék, utolsó, de nem topik téma
2014. nov. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1. Én is gondolkoztam már azon, hogy máshol mi a helyzet, de nincs semmi infóm arról, hogy a világ más országaiban mi a nők kedvenc típusa. Azt mondod menjek olaszba és spanyolba, mert ott alapból kevés a szőke férfi. De szerintem Magyarországon is elég kevés, mégsem vonz ez a típus nagyon sok nőt.


2. De ez miért van így?


3. Azt te is érted, hogy a saját vágyaim kielégítése okoz örömet, nem az hogy sok más vágyát megkapom.

2014. nov. 29. 16:44
 6/6 anonim válasza:

Szőke *o* Világos bőrű *-* Sportos :3 Leszel a férjem? :$

Egy barna szemű, kicsit barnásabb bőrű, barna hajú lány :3 :-)

2014. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!