Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen szakítás?

Figyelt kérdés
Ilyet még nem hallottatok, barátnőm úgy szakított velem hogy sírt, nem mondott semmit közben pakolta a ruháit. mikor mondtam neki hogy baby mit csinálsz, miért akarsz szakítani?? nyugodj meg én szeretlek. na ez után a sírást abba hagyta de pakolt tovább és nem szólalt meg. fél óráig nem szólaltam meg utána megint elkezdett sírni. és nem szólt semmit beült a kocsiba és elhajtott. rákövetkezendő napokban felhívott hogy hogy vagyok?? mondtam neki hogy jól vagyok. másnap visszavittem neki pár ruháját amit otthagyott nálam. erre a következő nap írt egy olyan hogy bepasizott úgy hogy hagyjam békén.. de hát én nem kérdeztem nem is kerestem, egyszer csak írt egy ilyet .. na szerintetek miért szakított?? vagy csak próbára akar tenni hogy könyörgök e??
2014. nov. 29. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem csaltad meg? Lehet, hogy megtudta, ha erről van szó.
2014. nov. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem csaltam meg,
2014. nov. 29. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!