Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit lehetne tenni? Menthető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni? Menthető még a kapcsolat?

Figyelt kérdés

A páromról és rólam lenne szó és a kapcsolatunkról. Február óta vagyunk együtt . Vannak problémáink, a távolság,hogy keveset tudunk együtt lenni, de ezek a legkisebbek lennének most. A fő probléma,hogy hazudott nekem hónapokon keresztül,nem becsül,úgy érzem semmibe vesz és már egy jó ideje nem tudok bízni benne. Azt hazudta,hogy már nem beszél az exével,közben kiderült,hogy nagyon is,sőt még találkoztak is. Tudja,hogy engem zavar ez a lány,mert rengeteg konfliktus volt és van miatta köztünk. Mert olyan beszélgetéseket találtam,amikben azt írta neki hiányzik és sokat gondol rá és találkozni akar vele. Kértem pár hónapja szűntesse meg vele a kapcsolatot mindenhogy,mert én sem tartom a kapcsolatot a volt fiúmmal. Azt mondta jó,de kiderült nem tette meg és végig azt hazudta megtette. Kiderült,én otthagytam de utánam jött,sírt,zokogott,térden állva könyörgött . És ekkor tette meg hogy írta a csajnak ne keresse őt többet mert nem tud neki írni és tiltotta facebookról. Meg is adta az mail címet és a jelszót,hogy lássam megtette és elolvashassam az üzeneteit. Csak az a baj egy régi beszélgetést is láttam egy másik nővel . Itt inkább az zavar amiket írt neki,még akkor is ha a párom azt állította játszott a nővel és azt írta amit hallani akart mert a nő csak vele akarta csalni a férjét . Dicsérte mennyire bonba nő. Alapból nagyon kicsi az önbecsülésem,ezek után még kisebb lett. De a legfőbb probléma ez a lány akivel találkozgatott is mellettem. Skype-on is beszéltek és Viberen is,honnan tudjam,hogy nem -e beszél még most is vele? Azokhoz nincs hozzáférésem sőt már a facebookjához sem. Azért fáj ez nekem,mert én végig őszinte,nyílt,hűséges,odaadó voltam/vagyok hozzá,a bajban (ami most is tart)is mellette álltam és állok,és ha vmire szüksége van megveszem . De úgy látszik semmit nem ér neki,nem számít,többre értékel egy olyat,aki lesz@rja és hülyének nézi. Tudni kel ez a fiatal lány játszott vele,1 hét után minden jel nélkül dobta,és lényegében csak azért kellet neki anno a párom,h vki elvegye a szűzességet . (a lány mondta ezt neki).

Tegnap beszéltünk a párommal,és véget akartam vetni,neki fáj és nem tud belenyugodni mert tudja ő rontotta el. Nekem is fáj és a szívem húz féle de az eszem nemet mond. Most lehet hétfőn talizunk de még nem biztos. Szeretnék vele lenni mert úgy érzem ő a lelki társam,de nem tudom feledni,hogy hónapokig hazudott nekem és nem becsül. Mit tegyek?



2014. nov. 29. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Hány éves vagy??? 15?? Ez a srác már az elején sem becsült téged, nemhogy most. Nem értem, hogy neked ez hogy nem esett le...
2014. nov. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
dobdd már ki a pitchaba! vagy mindig a sírását akarod hallgatni?
2014. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, nekem az egész kapcsolatotok furcsa, életemben soha sem kértem egyetlen páromtól se, hogy ne beszéljen az exeivel, pont, ahogy tőlem se kért soha senki ilyent.

Azt gondolom, hogy az a jó, ha az emberek szakítás után normális, emberi beszélő viszonyban maradnak egymással...

(sőt, többnyire ismertem is az exeket, anno pl. az egyiknek én segítettem, hogy fele idővel megússza a sorkatonaságot - nem ma volt)

Szóval, ha egy új ismeretségben, kapcsolatban valaki ilyent kérne, abból valszeg eleve nem lenne kapcsolat... nem jó az, ha valaki a saját önbizalomhiányát a másik korlátozásával akarja kompenzálni...

Te most épp a másik csaj felé lököd a bizalmatlankodással meg a "neálljszóbavele" - dolgokkal. Ha meg akarjátok menteni a kapcsolatot, az pont úgy lenne lehetséges, ha őszintén megbeszélnétek ezeket a dolgokat, és nem akarnátok megszabni a másiknak azt is, hogy kivel állhat szóba, és kivel nem.

Nőjetek fel, és higyjétek el, a párkapcsolat arról szól, hogy mit tudunk nyújtani a másiknak, nem arról, hogy hogyan korlátozzuk és ellenőrizgetjük a másikat:))

2014. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
2014. nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát,egy utolsó beszélgetést megér a dolog..beszéljétek át őszintén a dolgokat.. :)


Pont azért,nem akarod hogy beszéljenek az exével,mert nincs önbizalmad..bár én beszélek..engem is zavarna,és sajnos én is ilyen vagyok,mint Te..de próbálkozni fogok a legközelebbi kapcsolatomban :)


Mai napig tartom a legeleső,legkomolyabb kapcsolatomból a kapcsolatot,de tudjuk mindketten,hogy nem lesz abból soha több mint barátság,mert a barátságunk az szuper.. :) Igaz mi nem írunk ilyeneket egymásnak..

2014. nov. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem!
2014. nov. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!