Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiskutya legyek vagy büszke?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiskutya legyek vagy büszke?

Figyelt kérdés
Elég kemény időszakon vagyok túl. 17 éves vagyok, de volt egy vőlegényem, nagyon szerettük egymást. Nagyon gyorsan halálosan belé szerettem, közel kerültünk egymáshoz. Fél év után megkérte a kezemet, aztán közvetlen utána megtudtam, hogy terhes vagyok. Nem gondoltam semmire, hogy fiatal vagyok stb. csak örültem a gyereknek és álmodoztam a szép kis családunkról. 2 hónapig voltam terhes, aztán elvetéltem. Lelkileg teljesen összetörtem, ő is, bár engem nem igazán érdekeltek a saját érzéseim, csak azt akartam, hogy ő jól legyen. Kijöttem a kórházból és azzal fogadott, hogy szünetet kér. Én hagytam, hagy vonuljon el egy kicsit, gondolkozzon, dolgozza fel, aztán 3 nap múlva szakított velem, mert túlságosan sokat ártott már nekem. A történethez hozzá tartozik, hogy bulimiás voltam és egyszer nagyon durván összeverekedett a legjobb fiú barátommal és utána egészen féltem tőle. Közös barátoktól hallottam, hogy nagyon szenved, sokat iszik és nagyon hiányzok neki. Nekem is nagyon hiányzik és nagyon szeretem. Azt mondta mindenkinek, hogy nagyon szeret, de csak azért szakít, hogy nekem jó legyen. Menjek utána és mondjam meg neki, hogy ez nekem még rosszabb vagy valahogy dolgozzam fel ezt a nagyon idióta okból történő szakítást? Segítsetek pls!!! (Ő 21 éves)

2014. nov. 29. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyomós oka van annak,hogy ti nem vagytok együtt,tehát nem jól látod a helyzeted.Az exed gyakorlatilag sz@rházi,mert egyedül hagyott a bajban.Ezek után nem hogy nem kéne utána menned,de szóba sem kéne vele állnod.Ő meg hadd üljön a kocsmában,ha ekkora hulladék!
2014. nov. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi az a nyomós ok? Merthogy ő csak annyit mondott, hogy mert nem akar többet bántani (gondolom mert teherbe ejtett és utána elvetéltem)
2014. nov. 29. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
17 Évesen vőlegény meg terhesség...no komment.
2014. nov. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te meg gondolom nem veszed észre,hogy csak kifogásokat keresett,hogy ne kelljen a bajban melletted lennie.Na az ilyen pasi tipikus görény.Inkább elmegy zabálni,mint hogy támogatná az a nőt,aki szívből szereti.Igazából ez a nyomós ok,kibújik a felelősség alól.Nem érdmeli meg,hogy foglalkozz vele!
2014. nov. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ő annyira más volt. Tényleg látszott rajta, hogy szeret, mindig kedveskedett, bújós volt... Mi történt vele?
2014. nov. 29. 15:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Az történt vele,hogy ő egy gyökér valójában.Bújt és kedves volt,na bumm.Ettől még gerinctelen alak,csak te nem ismerted őt eléggé.Vesztettél,mert rossz embert választottál.Sajnos túl kell rajta lépni,és olyat keresni,aki megbecsül,nem szóba állni az első jöttmenttel!
2014. nov. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!