Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebben az országban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben az országban túl vannak értékelve a nők?

Figyelt kérdés
Egy átlagos nőnek (internetet is beleszámítva) több száz férfi hódolója van aki közül válogathat, sok pasinak meg nem jut egyetlen nő sem, akármennyire is adja le az elvárásait. Ez azért nyugaton egyáltalán nincs így! Szerintetek miért?
2014. nov. 29. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert a történelmi múlt miatt így alakult ki a társadalom
2014. nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a női szexualitás van túlértékelve.

Hogy a nő a mai nap nem más, mint egy szép bábú, aki kielégíti a pasikat és ezért megkap bármit.

Millió és egy dolog szól a médiában arról hogy a nő legyen szép, tökéletes és rib anc.

De mennyi szól arról hogy legyen erkölcsös, egyéni és humoros?

2014. nov. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Mert ebben az országban a pasik többsége nem ért a nőkhöz.
2014. nov. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Talán nyugaton a férfiak tudnak jobban tudnak bánni a nőkkel, értenek a nyelvükön. Nálunk is aki ilyen, annak nem kell leadni az elvárásait, mégis megfelel a nőknek.
2014. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen,nagyon túl vannak értékelve.

Tudjátok mi a valódi különbség az itteniek és a külföldiek között?

Hogy ott a nők nem felszínesek,először megismernek rendesen,beszélgetnek veled,és utána döntik el,hogy az megfelelő-e számukra vagy sem...

Itt meg ha már nem tökéletesnek,és jóképűnek születtél,akkor már esélyed sincsen egy nőnél sem...

2014. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

A 3. válaszoló vagyok, miért is pontoztatok le?


Szerinted ebben az országban a férfiak értenek a nőkhöz? Akkor miért van az, hogy rinyálnak itt a fórumon, hogy nem akad nekik csaj, meghogy minden csajnak csak a bunkó pasik kellenek? Miért lájkolják a magamutogatós csajok képeit, 500-an Faebookon? Ők azok, akik elrontják a nőket, mert kényeztetik őket a szánalmas lájkokkal és kommentekkel!


Ezt nevezitek ti hozzáértésnek? Szánalmas! Biztos, akik lepontoztatok, ti is ezt csináljátok, szégyelhetitek magatokat!


Pontozzátok le ezt is, aztán menjetek megint lájkolgatni FB-re :D

2014. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én sem értem, amikor valaki csinál egy kamu női profilt egy amerikai szilikonos nővel magyar néven, akkor nem értem miért van 6000 követője, és 2-3 ezer lájk/kép és minden kép alatt ezernyi komment hogy "Jelizz kérlek" "GYÖNYÖRŰ VAGY!" "Istennő vagy, az ideálom!" és ehhez hasonlóak :D
2014. nov. 29. 18:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, a média által mindenképpen. A nagyobbik baj az, hogy a nők már el is hiszik magukról ezt, és a hétköznapokban ez nagyon kiütközik.
2014. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!