Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen stratégiai lépéseket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen stratégiai lépéseket kell megtennem, hogy egy hónap alatt legyen barátom?

Figyelt kérdés
2014. nov. 29. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogadd a privátokat.
2014. nov. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minek ez a limit? nem is értem.. ne legyen már bárki jó,csak hogy legyen valaki...
2014. nov. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a stratégiai lépések több mint 1 évre szólnak. ez így bukta lesz ha nincs mellette semmi más csak az akarás, nyögés lesz a vége
2014. nov. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért 1 hónap alatt akarsz? Ha komolyat akarsz, akkor add meg neki az időt. Róma sem egy nap alatt épült :)
2014. nov. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 nap is elég, pl ma szombat van, menj le egy szórakozóhelyre és ha 30 pasi nem próbálkozik nálad be, akkor írj nekem és fizetem paypal-al a taxi árát
2014. nov. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

-vegyél divatos, nőies ruhákat, magassarkút

-sminkeld ki magad

-csináltass egy jó frizurát

-innentől már csak annyi, hogy járj nyitott szemmel, mosolyogj vissza a fiúkra akik megnéznek, hátha kezdeményeznek

-vagy tanulj meg kezdeményezni

-ha ez így kevés, akkor kezdj el rendszeresen szórakozóhelyekre járni, korizni, stb itt már tuti h rádnyomul pár csávó :D

2014. nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!