Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan lányról aki lefekszik egy házas emberrel?

Figyelt kérdés
Mellesleg lehet, h már kihűlt a kapcsolatuk és nincs köztük szex.
2010. jan. 30. 19:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
47%

Semmi.

Mivel ha egy férfi igazán szereti a feleségét, akkor sem fog mással lefeküdni ha nem a becsületesség jellemzi.

2010. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
61%
Gusztustalan.
2010. márc. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
79%

az a véleményem, h ha vmi pl. egy házasság, vagy párkapcsolat nem működik, akkor váljanak el és kezdjenek új életet.

Semmi értelme sunyizni, hazudni, bújkálni...amikor van ettől jobb megoldás.

Aki ilyenre vetemedik h csalja a párját, az legyen olyan gerinces és álljon elé h "figyu, kihült a kapcsolatunk, vagy már nem szeretlek és legyen vége".

Ez a minimum amit az ember megtehet a másik féllel szemben.

2010. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
En is ezt tettem (lany vagyok), de nagyon megbantam, es meg is bunhodtem erte.En nem itelek el senkit, mert fiatalon buta az ember, es csinal marhasagokat, de en csak azt tudom tanacsolni minden lanynak, hogy NAGY IVBEN keruljek el a nos pasikat...(a sajat boldogsaguk erdekeben)
2010. márc. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
47%
Elozo vok.Ha meg mar szex sincs, akkor azonnali hatallyal szakitas!!
2010. márc. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
78%
Azt, hogy reménytelen eset... mert valószínűleg a szívére hallgat az esze helyett, és olyankor az észérvek hatástalanok. Én is azt mondom, hogy ha valami nem jó, hát legyen vége, de elismerem, hogy időnként ez lehetetlen, lásd: ha gyerek van. Sajnálom azt a lányt...de megértem őt.
2010. márc. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
79%

Ha gyerek van és kihűlt a kapcsolat teljesen, akkor az inkább érv a szakítás mellett, mint ellene. Egy teljesen működésképtelen kapcsolatban gyereket nevelni minden szempontból rosszabb, mint ha mostohaszülő lenne az egyik fél (esetleg egyedül nevelné, bár az anyagilag aggályos). Ha nem megy, válás. Pont. Ami nem megy azt nem kell erőltetni, szerelmet meg aztán pláne nem. A lányról alkotott véleményem, meg a céljaitól függ.


Ha csak szex kell, mert tetszik neki a pasas, akkor egy utolsó ri.banc. Ha tényleg szerelmes és látja, hogy a férfi egy működésképtelen kapcsolatban él, akkor inkább próbálja meg kihozni őt ebből és ha szabad mindkét fél, akkor hajrá. Nem szerencsés belemenni szerintem egy hármasba, könnyű nagyon rosszul kijönni belőle...

2010. márc. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
23%
Kéne nekem is. Bár házas nem vagyok. 30/F
2010. márc. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
100%
a lánnyal nincs semmi baj,ha egyedülálló.inkább a házasemberrel van gáz....egy szemét ha megcsalja a párját....
2010. márc. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
56%
KURV@
2010. márc. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!