Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nyáron szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nyáron szakított velem, azt mondta hogy hagyjam békén mert idegesítem. Azóta nagyon hiányzik de nem tudom hogyan szerezzem vissza. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
köszönöm előre is
2014. nov. 29. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát ha arra kért, hogy hagyd békén, akkor az nehéz lesz.
2014. nov. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
tudom de nem bírom nélküle
2014. nov. 29. 21:54
 3/13 anonim ***** válasza:

Ahhoz előbb tudnunk kéne, hogy miért is szakított veled. Ha valóban őszinte volt és azért, mert idegesítetted, változtatnod kéne a magatartásodon vele szemben.

De szerintem ennél jóval komolyabb okai is lehettek, mellesleg mindent meg lehet beszélni, nem kell azonnal szakítani. Ha ez persze nem volt lehetséges, akkor megértem.

2014. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát igazából konkrétan nem szakított velem hanem a barátnője mondta nekem hogy hagyjam békén mert idegesitem
2014. nov. 29. 21:57
 5/13 anonim ***** válasza:
Minél tovább akarod visszaszerezni annál nehezebb lesz továbblépni. Ha valami folytán sikerül is úgy sem lesz az igazi. Mint egy megtört autó, lecserélheted az alkatrészeket, de vezetés közben érzed h nem ugyan az mint rég.
2014. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem ő mondta, akkor beszélj vele.
2014. nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

* a barátnője mondta nekem hogy hagyjam békén mert idegesitem


És te simán békén hagytad, annak ellenére, hogy szereted? Te nem vagy magadnál.

2014. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Személyesen a barátnője mondta ezt neked, vagy a neten?
2014. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hivtam telefonon meg irtam facebookon is de nem valaszolt
2014. nov. 29. 22:00
 10/13 A kérdező kommentje:
neten
2014. nov. 29. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!