Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesítem a barátomat, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesítem a barátomat, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 éve vagyok együtt.

Azt vettem észre, hogy mostanában elkezdtem idegesíteni őt.

Úgy értem, hogy amikor találkozunk, akarva-akaratlanul hiperaktív leszek. Próbálok oda figyelni erre, de annyira örülök, hogy Vele lehetek...

És most nem tudom leírni, de szoktam néha ilyen vicces dolgokat csinálni, amin mindig nevetni szokott, sőt, sokszor Ő is vevő a poénokra. Tegnap viszont közölte, hogy ne csináljam, mert idegesítő.

AMikor együtt vagyunk Ő énekelget nekem, akármennyire rossz a hangja, megcsikiz, ha fáj a hasam, hiába szólok rá, de ha meg én csinálok valamit, úgy veszem észre, hogy mostanában idegesítem néha.


2014. nov. 5. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ironikus. Akinek van egy ilyen jófej, cuki barátnője, az idegesítőnek tartja. Más meg a fél életét odaadná, ha ilyen lehetne a barátnője.
2014. nov. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csak a fél életem adnám érte... :)

Figyelj beszéld ezt meg vele. A jó kapcsolat alapja a kommunikáció. Nyissatok ki egy bort, üljetek be a kádba és mondjátok el egymásnak, hogy mi a problémátok ennyi. Ha problémád van egy kapcsolatban először a pároddal beszéld meg aztán gyere ide, ez alap szerintem!

2014. nov. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3 év után már tényleg idegesítő lehet néha
2014. nov. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!