Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzem vissza az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza az exem?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakítottunk, de még mindig szeretem és úgy érzem, hogy ő az igazi. Ő hagyott el egy másik lány miatt, most vele együtt is vannak, de nem tudom elfogadni, hogy már nem az enyém, vissza akarom kapni. 2 évet voltunk együtt, ő is nagyon szeretett engem. Sokat veszekedtünk, ezért kiszeretett belőlem és elhagyott. Szinte könyörögtem neki, hogy maradjunk együtt, de azt mondta felejtsem el... :(
2014. okt. 28. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
hát minek veszekedtél annyit?
2014. okt. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nemcsak az én hibám volt, de ha tehetném, visszacsinalnám és jobban megbecsülném :( csak már nem érdekli, de vissza akarom hódítani... de nem is találkozunk :/
2014. okt. 28. 16:30
 3/6 anonim ***** válasza:
pedig ezt is meg kell tanulni kezelni. soha ne könyörögj így senkinek, legyen önbecsülésed. majd alakul máskor jobban.
2014. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy életre megtanultam, de nem tudom már visszaforgatni az időt, pedig bármit megtennék azért, hogy ne romoljon el köztünk... hiányzik és csak őt akarom. :(
2014. okt. 28. 16:37
 5/6 anonim ***** válasza:
hát igen, az az idő visszaforgatás az nincs még kitalálva. csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz mert a depresszió se megoldás.
2014. okt. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Alapjában véve jó kedvem szokott lenni, sokat vagyok társaságban is, de nagyon hiányzik és nagyon szeretném visszakapni. Nem látok rá esélyt, mert másik lánnyal van már, de valaki adjon segítséget... Szükségem van rá.
2014. okt. 28. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!