Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal pasi vagyok, szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal pasi vagyok, szeretnék vonzó lenni a csajoknál, szeretnék minden csajnak az álma lenni. De ez a gyúrózás, gyúró-matyi-zás már lejárt lemez ugye, ugye szerintetek is?

Figyelt kérdés
Szerintem mát tök gagyi elavult. Egy ilyen pasi már nem kell senkinek max egy plázacicának. Szerintetek is ugye? Utálom a súlyokat és nincs kedvem ehhez,de egy nem is számít semmilyen, csak nagyon IQ minusz lánynak ugye?
2014. nov. 29. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Az szamit hogy önmagadd adjad.


Ha jo testű csajt akarsz akkor neked is tenned kell valamit.

2014. nov. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Azért egy normális, elegáns kinézett se árt.


Tehát, hogy ne feszüljön szét rajtad az S-espoló de azért látszodjon rajtad az izom is.

2014. nov. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Pénzed legyen az a lényeg.
2014. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Egyebknet hiaba almodozol mindig is a sportos test tetszett es tetszik a nok nagyreszenek..
2014. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyúró-matyizás..?? /o.o\

Vagyis kondizás közben a farkad vered..? O.o

2014. nov. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem meg az az elavult, és lassan megy ki megint a divatból (szerencsére), hogy a pasik úgy nézzenek ki mint valami kis girnyó gilisztatestűk (még a nőknél is gyengébb fizikummal).
2014. nov. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

A sportos test a legjobb, mert azt mutatja hogy a testeddel foglalkozol és igényes vagy. Az IQ-d nincs a homlokodra írva egyből, amint meglát téged egy nő, szóval azt nem tudja első látásra hogy mennyit foglalkozol az elméddel. De a kitartásodról, akaraterődről már lehet egy fogalma, ha sportos, izmos vagy. És ehhez nem kell szuperizmosnak lenni. Egy kellemes szálkás testalkat is vonzó, amit azért fél-1 év alatt el lehet érni, ha nem vagy elképesztően dagadt vagy vézna.


Sokkal több lány van, akinek nem csak az izmos kell, de az izom is jó neki, vagy akár pluszpont, mint olyan lány aki egyáltalán nem akar sportos férfit.

2014. nov. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Én egy félénkebb fiú vagyok.

Azt látom, hogy amióta izmosítok, megnőtt a vonzerőm.

Ha izmosítasz, akkor a matyizást félre kell tenni, mert hagyni kell, hogy minden energia az izmokba áramoljon.

Nekem egyre vastagabb és rücskösebb már a karom, hidd el megéri emelgetni a súlyokat.

2014. nov. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó rücskös kar? :D Menj el egy dermatológushoz. Sosem leszel minden csajnak az álma, ez a te álmod, felteheted arra az életed, hogy rengeteg csajnak tetszedjél, de eközben elesel azoktól az értékektől, amiket a csajok másik része érdekel.

A nő az nem olyan, mint egy tojástartó, hogy kialakítod a kosarakat és minden tojást bele lehet rakni :D

2015. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!