Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újra rákérdezzek v lejárt lemez?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra rákérdezzek v lejárt lemez?!

Figyelt kérdés

1,5 éve tetszik egy pasi...asszem már többet érzek barátságnál!(mindketten 18 évesek vagyunk) viszont elég plátói a dolog, csak msnen beszélgetünk...az is elég ritka, és a szokásos helló, mizu?! beszélgetés van még mindig, semmi komolyabb! egyszer már bizonyos okok miatt össze is vesztünk, de aztán kibékültünk...valószínűleg sejti h tezsik nekem! viszont eddig tűl nagy érdeklődést nem mutatott felém...de kb 2 hónapja már majdnem össze is jött a tali(de közbejött neki vmi) meg a múlt héten nagyon jól elbeszélgettünk, tök ari volt meg télleg már volt is témája a beszélgetésünknek! sztetek ezek után lehet még esély arra, h legyen vmi, v ha eddig nem lett semmi akkor ne is reménykedjek?! szeretnék adni magamnak még egy esélyt, h megszerezzem, de sajnos elég félénk vagyok!

bármilyen segítséget elfogadok és előre is köszönöm! :)


2009. okt. 12. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

sztem van esélye a dolognak :D

csak ne legyél félénk, hozzál fel témákat msnen, meg ne nagyon, de kicsit szaba eröltetni a talit.. hozd fel a találkozás dolgot, és mond neki h an egy beigért talitok.

2009. okt. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást! örülök, h mellettem vagy! :)
2009. okt. 12. 18:16
 3/3 anonim ***** válasza:

nincs mit:D

csak legyél kicsit bátrabb! azsokat számit:D

2009. okt. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!