Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jelekből lehet rájönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelekből lehet rájönni h bejövök a pasinak?

Figyelt kérdés

Csajok.Pasik... honnan fogom tudni h bejövök egy srácnak? Ha hogy viselkedik velem, ha mit mond nekem... stb...

???


2010. jan. 30. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha kedveskedik neked. Pl. bókolgat, hogy milyen szép vagy, szép a szemed stb. Mosolyog rád sokat, sokat beszél veled, egyre jobban megpróbál közeledbe férkőzni és minél több időt próbál veled tölteni. Jelentéktelennek tűnő ürügyökkel is próbál találkozni veled.
2010. jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokat beszél veled, mosolyog rád, kicsit zavarba van ha beszélgettek. Viccesen csipkelődik veled, meghív egy italra, Rajtad felejti a tekintetét, És többet beszél a megszokottnál (figyelemfelkeltés) :)
2010. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20/F voltam
2010. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pontosan azt tudnám ismételni, amit előttem írnak a népek, ugyanis most tetszik egy lány, és egész pontosan ugyanezeket a dolgokat csinálom.

19/F

2010. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
Meredten bámulja a cicid és a fenekedre csap.
2010. jan. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A plátói szerelmeim sosem tudták meg hogy odáig voltam értük. :) Sőt, igazából egyik lány sem tudta. Ugyanis félénk kisfiú voltam. Bezzeg most..... ;)


Az ilyent általában barátok közreműködésével kikérdeztetve tudja meg az ember.

2010. jan. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
És hogyan viselkedtél velük félénk kisfiú?:)
2010. jan. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Abból hogy mosolyog amikor rád néz, és megsimogatja az arcodat.
2010. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Pl.: ha azt mondja, hogy 'jó a segged kő cola!?' akkor valószínűleg tetszel neki. :D
2010. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
jófogd be .. nagyon szar ez az ajtós beszólás...
2010. febr. 6. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!