Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet tudni h szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni h szerelmes egy nocsabasz pasi?

Figyelt kérdés
2014. nov. 30. 12:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes akkor nem fűz egyszerre több nőt, arra az egyre figyel akibe szerelmes és megpróbál érte illetve a kapcsolatért megtenni mindent..

Minden és mindenki más háttérbe szorul

2014. nov. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Reszket, hogy beszélhessen veled, órákat vezet azért, hogy 5 egész percre lásson. Féltékeny lesz, állandóan igényli a társaságodat, mindenről kikéri a véleményedet, sokat ölel, nehezen búcsúzik, és elpirul mikor bevallja, hogy beléd szeretett:D Az ágyba meg gondolom nem kell ecsetelni, hogy a tenyerén hordoz:D
2014. nov. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nyilván ő is lehet az,csak az ilyen embert megfogni rohadt nehéz.Az a baj,hogy ennél a típusnál sosem tudhatod biztosan.Gyakran felhív,keres,találkoztok,lelkes,oké.No de lehet,hogy nála ez csak hirtelen fellángolás,te beleéled magad,aztán kopp.Én így jártam.
2014. nov. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És a legfontosabb: képtelen elviselni, hogy más férfi megérintsen téged. Nem bírja, inkább elvisz a buliból is.
2014. nov. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3 Meglehet simán őket tartani, csak ahhoz nagyon magas fokú érzelmi intelligencia és szeretni tudás kell.
2014. nov. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem,az nála is megvolt,hogy eljött utánam Piripócsra fél óra találkozás kedvéért.Aztán mégis rácsesztem...
2014. nov. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem,de neki ez kevés.Én a lelkemet odaadtam volna neki,és ezt ő is tudja.Mégis fontosabb a szabadsága.
2014. nov. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7 Nem szeretett téged mélyen, egy szimpla fellángolás voltál csak neki.
2014. nov. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen,én is így gondolom...
2014. nov. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne is reménykedj, te is csak 1 voltál neki a sok közül :)
2014. nov. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!