Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vagyok képes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok képes a párkapcsolatra? (lent)

Figyelt kérdés

17/L vagyok, nem volt még senkim. Csak a "tiltott gyümölcs" érdekel és mielőtt az a vád érne: de szoktam ismerkedni. Egyszerűen a "hétköznapi" pasik nem érdekelnek, elmondják hogy jaj de szép vagyok meg más mint a többi. Ez unalmas, ebben nincs kihívás. Ès úgy érzem ha így folytatom soha nem is lesz senkim, de nem tudok mit tenni. Egyszerűen akinek kellek az nekem kevés. (Nem vagyok nagyképű sem öntelt, tarthattok annak. Hozzáteszem agyilag/szellemileg kevés.)

Köszi előre is a hasznos válaszokat.


2014. nov. 30. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezzel a hozzáállással nehéz párt találni, főleg ha csak a tiltott gyümölcs érdekel, vagyis inkább a kihívás ..

A legnagyobb baj hogy hiába lesz tiltott gyümölcs mert ha sikerül megszerezned és elillan a kihívás akkor ugyanott fogsz tartani , hogy megkaptad a tied és már nem fog úgy kelleni .. Ezt csak te tudod szabályozni átgondolni, mit vagy kit akarsz . De hidd el idővel változni fog ez még nem is keveset

2014. nov. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Remélem igazad lesz.

Köszi a választ!

2014. nov. 30. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:
En 24 eves koromig nem voltam kepes ra, szoval korai meg ezen aggodnod.
2014. nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem még komolyabb bajom van én konkrétan ebbe a VILÁGBA sem illek, nemhogy kapcsolatokba...


Szóval neked még van remény!

2014. nov. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!