Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még ilyen egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen egyedülálló férfi?

Figyelt kérdés

Olyan akinek mindennél fontosabb lenne a barátnője.

Nem menne el a barátnője nélkül szórakozni.

Nem tetszene senki sem jobban a barátnőjénél, nála jobban nem kívánna senkit.

Soha nem csalná meg akkor sem ha nem derülne ki, és még gondolatban sem tenné meg.


20/l


2011. jún. 11. 12:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Jelen! :)


24/F

2011. jún. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
38%

Az a baj,hogy ilyen férfi nem létezik!

egyedülálló meg pláne nem:P

2011. jún. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
A legtöbb szerelmes ilyen. De nem egyedülálló. A facér paliknál csak az előéletükből lehet következtetni, hogy milyenek. Ha belevágsz egy kapcsolatba, a lehetősége annak, hogy ilyent találtál megvan. De biztosíték nincs rá.
2011. jún. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Akkor honnét tudjam kivel érdemes belekezdeni?

Amúgy ismerek néhány ilyen férfit, de valamiért nem sikerül annyira felkeltenem az érdeklődésüket, hogy belém is szeressenek, vagy foglaltak.

2011. jún. 11. 13:09
 5/31 anonim ***** válasza:

Én ilyen voltam az első kapcsolatomban. De utólag kiderült, hogy hiba volt ilyen szintű bizalommal és odaadással megtisztelni azt a kur..., elnézést, nőszemélyt.

Azóta nem teszem meg még egyszer azt, hogy elhanyagolom miatta a barátaimat, mert ha egyszer vége lesz a kapcsolatnak, ők fognak mellettem állni. Ergo én igényt tartok rá, hogy egyedül is találkozhassak a barátaimmal.

Tetszeni tetszhet más, de ha nagyon tetszik vagy nagyon szeretem a barátnőm, akkor nem fordul elő.

Meg viszont nem csalnám soha.


23/F

2011. jún. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
13:12, ezzel csak az a baj, hogy a normális lányok isszák meg másnak a hülyeségét. Remélem találsz egy olyan lányt aki értékeli is ezt a bizalmat.
2011. jún. 11. 13:16
 7/31 anonim ***** válasza:

hát azért ez messze nem az ideális pasi...

miért lenne evidens, hogy ne szórakozzon nélkülem? nem kell paraméterre pontosan egyeznie a szabadidő eltöltéséről alkotott véleményünknek, de ha mégis, akkor sem vagyunk összekötve.

az meg az ő dolga, ki tetszik neki, ki nem. nem ez a feltétlen odaadás mércéje.

2011. jún. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

@13:16

Tudom, sokszor sajnálom is. De egy idő után valószínű kiharcolják a bizalmat maguknak.

Kicsit vulgárisan fogalmazva, azt tartom, hogy k.urva mind, amíg nem bizonyítja az ellenkezőjét. Az elmúlt 3 évben egyetlen egy lánynak sikerült bizonyítania, ő a párom is volt sokáig. Az összes többi, mind nálam, mind a barátaim esetében, sajnos csak alátámasztani tudta az elméletem.

Természetesen akinek nem inge, ne vegye magára.

2011. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Ezek az igények elég önző jellemre vallanak. Ne azt nézd, hogy te mit kapsz, hanem azt, hogy mit adhatsz. A megfelelő férfi mindezt igénybejelentés nélkül is meg fogja adni neked.
2011. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
13.23 mitől k*****-?
2011. jún. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!