Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretünk filmezni a párommal. Szerintetek?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok. 6 évvel ezelőtt ismerkedtem meg a jelenlegi feleségemmel. Szoktuk néha közösen nézegetni a "szerelem, szex" c. témakört itt a GYK-n.

Jókat is szoktuk rajta nevetni, továbbá csodálkozni is szoktunk, hogy milyen érdekes emberek vannak ezen a bolygón. :)


Tehát. Ha olvassunk valamilyen "Mit csináljunk, ha átjön a barátom/barátnőm" stb. kérdést és szinte biztos, hogy lesz legalább egy olyan válasz, hogy nézzetek meg egy filmet. Amivel nincs is semmi gond, csak mi nem szeretünk a párommal filmet nézni.


Na, nem azért írom, mert nem találjuk föl magunkat otthon, sőt, hanem, mert egyszerűen érdekel, hogy a párok milyen gyakran szoktak közösen filmet nézni, milyen filmet, miért szeretik elsősorban, továbbá vannak-e hozzánk hasonló párok akik egyszerűen nem szeretnek filmet nézni. :)


(Nem azért nem szeretünk filmet nézni, mert nem szeretünk összebújni, csak azt szerintem úgy is lehet, hogy nem megy mellette a film. Mi filmezés nélkül is rendszeresen, napi többször ölelkezünk, csókolózunk, puszilgatjuk a másikat stb.).


Várjuk/Várom a válaszokat!

Köszönjük/Köszönöm.


26/F, 23/L.


2014. nov. 30. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
hát nekem fura hogy nem szeretitek a jó filmeket és ha szeretitek egymást kivel mással osztanád meg az élményt ha nem a szerelmeddel
2014. nov. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amikor nem ismertük egymást, akkor sem néztünk filmeket. :) Nem tud lekötni.
2014. nov. 30. 17:06
 3/9 anonim ***** válasza:

mondom felnézek pszichológia tanulás közben pihenésképp.. erre ez. most ez titeket őszintén miért is érdekel? különlegesnek érzitek magatokat ettől?

a filmnézés erre jó, ha ismerkednek, de már túlbeszéltetek mindent, akkor kicsit lehessen fészkelődni egymás mellett. ez egy megerősítés mindkét félnek, hogy tetszenek egymásnak. hiszen ha a lány igent mond egy filmezésre, akkor szabad a csók.

ha meg már együtt vagytok, akkor épp ha nem jut az embernek eszébe jobb, akkor jó lepihenni, nézni valamit és közben csak lenni a másikkal.

ritka, hogy valaki akkora filmmániás lenne, hogy konkrétan azért nézi.. engem legalábbis ugyanúgy nem érdekelnek a filmek, csak 1-2 adott stílusú.

2014. nov. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mi sem nézünk soha filmet!

korosztály ugyan az!

És mi is 6 éve együtt :D

2014. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem különösebben érezzük magunkat különlegesnek emiatt. Legalább is nem rázzuk a rongyot, hogy mi milyen különlegesek vagyunk, a sok proli meg filmet néz. :) Egyszerűen én azt gondolom, hogyha már van ez az oldal, akkor miért ne kérdezhetné meg az ember más emberek véleményét, az esettel kapcsolatban. Továbbá szeretek értelmes, jól kifejtett gondolatmeneteket olvasni.


Az elején se filmeztünk, meg igazából TV-nk van, de sosem nézzük. Szerintem már vagy egy hónapja nem volt bekapcsolva, csak a port fogja. Nem azért, mert technika ellenes vagyok, sőt technikával foglalkozó cégem van, illetve a feleségemnek is mérnök diplomája van (ahogy nekem is).

Helyette inkább közösen főztünk, sétáltunk valahol, vagy valami extrémebbet találtunk ki. :) Manapság meg pénzünk is van rá, hogy TV nézés helyett leugorjunk a Balatonra, vagy valami más csináljunk. Egyszerűen mindketten fölösleges időhúzásnak éljük meg a TV nézést. Ha szexelni akarunk egymással, akkor azt meg másképp is tudjuk közölni egymással, minthogy az egyik fél TV-t bámul a másik meg tapizza...


Pihenni? Fekszünk a kanapén, összebújva. Nem kell TV. A feleségem amúgy is beszédes. :)

2014. nov. 30. 17:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Na, rokonlelkek! :)
2014. nov. 30. 17:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
aha, aztán a tökéletes életeddel idejössz gyakorira. húú, de irigylésre méltóak vagytok. lihegve nyalom a talpatokat.
2014. nov. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, indulj ki magadból. :) Én már kinőttem ebből.
2014. nov. 30. 18:48
 9/9 anonim ***** válasza:
engem sem érdekelnek különösebben a filmek- nincs hozzájuk türelmem. de kb. az összes ismerősömnek a filmnézés a hobbi, úgy naponta egyet megnéznek.
2014. nov. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!