Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire szerencsetlen lennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire szerencsetlen lennek?

Figyelt kérdés
Volt egy 1,5 eves kapcsolatom..szepen kihevertem egy egesz nyar alatt... Most november 22en megismertem egy lanyt..eszmeletlenul megtetszett.. beszelgettunk facebookon elhivtam hetvegen.. viszont kedd reggel ota semmit nem irt... Teljesen magamba fordultam... Ciki, talan meg is szerettem.. de nem ir... Semmit sem... Mit csinaljak? 3szor irtam mar... Nem tudok senkivel se beszelni.. orditani tudnek..
2014. nov. 30. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Türelem, minden elveszett lélek megkerül:D
2014. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha ez megnyugtat, akkor nem vagy ezzel egyedül
2014. nov. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szegény...

Na mindegy, ami nem megy azt nem érdemes erőltetni. Fel a fejjel, majdcsak túléled.

2014. nov. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

én 5 ször írtam naponta egy lány(nő) nek, és az lett a vége hogy taliztunk :3

szóval írj rá holnap is vmi kedvességet.

ja és szótár a barátod

2014. nov. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerős az érzés.Valakit megszeretsz,őt meg nem érdekled komolyan.Sajnos ilyen előfordul,nem érdemes erőltetni,mert azzal csak ellököd magadtól.
2014. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!