Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 éves vagyok és még soha se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves vagyok és még soha se volt senkim. Ennyire szerencsétlen lennék? Már már sötét gondolatok járnak a fejemben és nem látok értelmet semmiben. Ennyire szerencsétlen lennék? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen elkerülnek a lányok, úgy érzem hopgy unalmas vagyok és nem kellek senkinek már nagyon kétségbe vagyok ettől és egyre jobban depresszióba süllyedek. Ráadásul még barátaim sincsenek. Vannak ugyan munkatársaim de azok már vagy családosok vagy kiépített baráti társaságban vannak ahol nekem már "nincs hely".

2009. máj. 20. 19:52
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
98%
Én 29 vagyok, hasonlóan szűz, sajátos élettörténettel. Nyáron nyitok majd róla egy topikot itt.
2009. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szegény :( Hát erre nem tudok sajnos mit mondai, hogy miért lehet :S

Elég nyitot vagy barátságra és szerelemre? Vagy, ha tudod, hogy unalmas vagy változtass :) De barátokat itt is meg neten is szerezhestz például, ha nincs más. :) Ha gondolod privibe is írhatsz. :)

2009. máj. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
próbálj kikapcsolódni, és menj el bulizni ott biztos találsz valakit de ne rossz szemmel nézz mindenre:) járj el sportolni úszni, ott is lehet ismerkedni sok sikert!!
2009. máj. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
mondani* nyitott* szerezhetsz* Bocsi :$ :D
2009. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

Ha valami hobbid akkor beiratkozhatnál egy olyan klubba is.

Mit tudom én ha szeretsz olvasni, akkor könyv klub menj, hogy SZEREZZ BARÁTOKAT!!!

Sok sikert;)

2009. máj. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

Egy kicsit a férfias külsőre és kisugárzásra kellene gyúrni. Hogy jó szöveged legyen, hogy meg tudd hódítani a csajokat. Az hogy rendes vagy, meg nem nézel ki rosszul kevés egy nő meghódításához.


Olvasd el a "Kulcs a nőkhöz" c. könyvet. Abban sok praktika le van írva hogyan közelíts a lányok felé és hogy tartsd is meg a kapcsolatot.


valamint légy aktív, járj társaságba, merj kezdeményezni. Meglásd lesz eredménye!

2009. máj. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
az eddigi életritmusoddal nem voltál sikeres a nőknél, akkor bizony változtatnod kell.
2009. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Hello,


Semmi képpen ne hagyd, hogy sötét, szomorú gondolataid legyenek, és azok elhatalmasodjanak! Találj pozitív dolgokat magad körül, foglald el magad valami hobbival esetleg, járj el sportra, szórakozóhelyekre például. Lényeg, hogy akkor nagyban megugrik a esélyed a lányok felé, ha nem szorongsz emiatt, hanem mással kötöd le a figyelmed, amiben jó vagy, sikeres, és így pozitív lesz a kisugárzásod! Valaki kiveti rád a hálóját ott ahol nem is gondolnád. Az, hogy Te eddig milyen tapasztalatokat szereztél vagy nem szereztél a lányokkal nem számít, önmagában a "tapasztalatlanság" miatt aki kiszemel, nem fog otthagyni!! :) FEl a fejjel!

2009. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kéne nézned az Igenember című filmet, ugyanis eléggé témába vág. Szerintem legyél kicsit kiszámíthatatlanabb, úgy látom, hogy az bejön a nőknek.
2009. máj. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Figyelj, egy lány nem fog besétálni az ajtódon h héé itt vagyok! Kezdeményezőnek kell lenni és magabiztosnak. Ha az egyik lány nem jön össze jön a másik, de ehhez Te kellesz. Ha nem kezdeményezel, akkor nem fog menni a dolog. Ne siránkozz hanem tegyél ellene! Ezt tudom neked tanácsolni, na meg azt h szerezz barátokat, ismerkedj! Ha kicsit merészebben éled az életed akkor rendbe jön minden. Amúgy saját tapasztalatból írom olyan pasival én sem állok szóba akinek barátai sincsenek( mert ilyenkor azt gondolom, ennyire rossz társaság lenne!?), meg ha bizonytalan, legyen önbizalma és akkor felfigyelek rá, még akkor is ha nem egy álom pasi. Barátom mindig magabiztos volt, éreztem azt h ő hiszi magát vkinek így én is hittem benne. Érted??!!! Állj a sarkadra!
2009. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!