Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, akik neten ismerkednek azok szerencsétlen, kétségbeesett emberek? Valakinek van konkrét tapasztalata? Kíváncsi lennék a véleményekre!

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 09:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én nem tartom magam szerencsétlennek, de mindent ki kell probálni.
2010. szept. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem barátnőm így találta meg a férjét. Nem volt szerencsétlen, sem kétségbeesett, de nem volt sok alkalma ismerkedésre (pontosabban bulizni jártunk, de míg én kifogtam ott egy nagyon normális embert, őt mindig megtalálták a marhák).Persze neten sem elsőre sikerült.

Biztosan vannak olyanok is, akiket fent említesz, de nem lehet ráhúzni mindenkire ezt a jelzőt.

2010. szept. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én neten, egész pontosan egy játékos oldalon találtam meg a páromat, és maholnap 3 éve együtt vagyunk, és már több mint egy éve együtt is élünk :)


neten is éppen ugyanolyan emberek vannak, mint bárhol máshol, szóval nem értem, hogy miért lenne szégyen, ha nem egy diszkóban, egy rakat részeg ember között, hanem bárhol máshol, akár neten találod meg az igazit. A netnek egy előnye van: nagy eséllyel lesz egy pontotok, ami a kezdeti zavaron átsegít :)

2010. szept. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

én is neten ismertem meg a párom.poén kedvéért regisztráltam magam.több mint 3 éve együtt vagyunk.

én 21/l ő24/f

2010. szept. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%
Nem, az a szerencsétlen akinek fizetnie kell a szexért, de az nagyon.
2010. szept. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem szerencsétlen, és kétségbeesett. Én pl azért ismerkedtem ott mert nem járok sehova nem vagyok bulizós egyáltalán nem vagyok eljárós, és ott tudtam beszélgetni. 11hónapja együtt vagyoka párommal akit ott ismertem meg, és mondhatom hogy ő a nagy ő :) ja és nővérem is a chaten ismerte meg a mostmár férjét:)
2010. szept. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
szerintem nem, végülis miért ne lehetne kipróbálni ezt is?
2010. szept. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
énis neten ismertem meg barátom:) ennek már fél éve:) nem sok idő, de szeretem nagyon:)
2010. szept. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Éppen olyan mód az ismerkedésre, mint bármi más. Sőt, nagyobb az esélye, hogy nem a külső alapján ítéljük meg a másikat.
2010. szept. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem. Ha valaki tudja a netet okosan használni, akkor ez egy lehetőség, hogy sokkal több embert megismerjen. Végülis miért korlátoznánk magunkat a környezetünkre (suli, munkahely, baráti társaság), mikor lehet hogy az igazi a város másik felében lakik (de lehet az egy másik város is..), és normál esetben egyáltalán nem is találkoznánk vele.

Persze a net tele van kamu alakokkal, de az életben ugyanúgy átvághat bárki..

Szóval szerintem a 21. században az internet csak egy újabb formája az ismerkedésnek, és aki ezt választja semmivel sem lesz több vagy kevesebb annál, aki élőben ismerkedik. (meg végülis a netes megismerkedés után úgyis meg kell ismerkedni élőben is tehát..)

2010. szept. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!