Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha összejöttök egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha összejöttök egy lánnyal akkor tényleg a magatok ízlésére változtatjátok meg a külsejét?

Figyelt kérdés
2014. nov. 30. 21:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát, nekem ha valami nem teszik rajta, akkor szólok neki. Pl hogy nekem nem tetszik a magassarkú, vagy jobb a haja kiengedve, ilyesmi. De nem szólok bele a sminkbe kivéve ha ribis

:D

2014. nov. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem, max megmondom neki mi tetszik jobban, ha változtat magán valamit.
2014. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

szerintem az férfitól és nőtől is függ, ha bevállalja, hogy egész nap kiengedve van a haja, és olyan ruhákat hord, ami eléggé takarja őt, akkor annak örülök, és emgkérem, hogy csinálja ezt, de ha nem hajlandó rá, akkor nem zaklatom vele

de akinek nem tudom elfogadni a külsejét úgy ahogy van, csak akkor ha megváltoztatja, akkor azzal össze sem jövök

2014. nov. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
maximum véleményt mondok, de általában olyannal jön össze az ember akinek tetszik az ízlése, legalábbis szerintem. :D
2014. nov. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hej ha az csak így működne :) Mennyivel egyszerűbb lenne ez a dolog pl
2014. nov. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem, és rég rossz, ha valaki nem önmagadért szeret, hanem azért, akinek elképzelt.
2014. nov. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

hát ez szerintem úgy van ahogy már leírták maximum. De ezt én nem nevezném semmi extrának.


Meg mondod hogy "füüü így kibontva de jó a hajad" stb stb.. még csak nem is kell konkrétan mondani hogy hordhatnád így gyakrabban. Hanem akár neki is feltűnik azt úgy csinálja hogy te örüljél meg vice-versa persze.


De na hát szóval ez semmi extra..

2014. nov. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik.

Ha tetszik nekem, és összejövünk, akkor elfogadom azt, amit képvisel. Mind stílusban, mind érzelemben.

Ha esetleg egy külső dolga nem annyira lenne a kedvem szerint, azt 1-2 hét után, finoman lehet megkérdezném, neki ezt miért tetszik.

De beleszólni, sőt megváltoztatni, biztosan nem, ehhez jogom sincs.

Mindenki úgy öltözik, ahogy neki bejön.

Ez az szuverén joga.

2014. nov. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#5!Neked van valami elvart dolog, ami a legtöbb embernél hianyzik? Xd
2014. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Miért akarnám megváltoztatni? Ha megkérdezi, melyik ruha hogy áll neki, azt véleményezem, de nem áll szándékomban átgyúrni, mert ő úgy egyéniség, ahogy van. Különben is a nők szokása az átformálás. Lásd: rossz fiúból majd ők angyalkát faragnak! (Aztán jól rá is szoktak b#szni...)
2014. nov. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!