Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Abbahagyjam ezt a kapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagyjam ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A barátom néha úgy ordít velem és olyan jelzőkkel illet, hogy az enyhén szólva még egy sarki kocsmai veszekedésnél is megállná a helyét. Mindig kikérem magamnak, de csak ordít tovább, aztán inkább elhallgatok. Egy 36 éves emberről beszélek, két éves kapcsolat. Az összeveszések után mindig én kezdeményezem a békülést, mert félek, hogy ő nem tenné és szakítanánk. Vajon jól teszem e?
2014. nov. 30. 23:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen nem teszed jól...

Ha lenne esélyed normálisabb életre, akkor miért kínzod magadat?

2014. nov. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
37 vagyok..nem tudom lenne-e esélyem még...sajnos... Állítólag csinos és okos nő vagyok, de én nem így látom és a mellékelt ábra .sem ezt mutatja..
2014. nov. 30. 23:26
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hagyd abba.
2014. nov. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hagyd abba. Ennél különben egyedül lenni is jobb, nem?

Persze vannak olyan emberek is, akik élvezik, ha megalázzák és erőszakoskodnak velük, de gondolom, te nem ilyen vagy.

2014. nov. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha te ezt a kérdést közvéleménykutatásra teszed ki, és magadtól nem jössz rá a helyes válaszra, akkor javaslom, ne hagyd abba ezt a kapcsolatot...
2014. nov. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Természetesen nem élvezem. Általában nem ilyen és ezzel megtéveszt, elhiszem, hogy na majd megváltozik...viszont, ha ellentmondásba ütközünk, akkor elborul az agya és kezelhetetlen...Tartok a szingliségtől, nem látom,hogy annyira jól éreznék magukat benne a gyermektelen 30-as barátnőim...sajnos...
2014. nov. 30. 23:36
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

már ne haragudj, de ha tegyük fel nem találnál mást (de fogsz) akkor ez miben jobb az egyedülétnél? Jó ez neked? Miért? Jó neked, hogy ordít veled, megaláz? Mint egy utolsó kapcarongyot?


Mi van, ha nem lesz pasid? Miért félsz tőle? Félsz, hogy nem lesz gyereked, mert már 37 vagy? Őszintén ennek szülnél? Akarnád, hogy a gyerekednek egy ilyen apja legyen? Akarnád, hogy így nőjön fel, hogy ezt hallgassa? Hogy vele is így ordítson?


Én még akkor sem lepődnék meg, ha ez fizikai bántalmazásig fajulna.



Ennél még egyedül is jobb!


De úgy is találsz mást. Normálisat is..

2014. nov. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember - ha családotok lesz - terrorizálni fog téged és a gyereke(ke)t is. Előbb utóbb úgyis szingli leszel, ha már most azt érzed, hogy ez így nem ok.
2014. nov. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
És nyugodj meg, egy idő után nem csak kettesben fog ordítani veled, hanem az ismerősök előtt is. Majd a végén még azok is lekopnak, mert ki kíváncsi egy ekkora baromra? Aztán majd nem lesz senkid a végén, csak ez a tetű.
2014. nov. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább maradj egy rossz kapcsolatban és szenvedj életed végéig. Ahogy anyáink csinálják.
2014. nov. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!