Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Muszáj elfogadnom a drasztikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj elfogadnom a drasztikus változásait, vagy csaknem illünk egymáshoz?

Figyelt kérdés
a pasimmal 4 éve vagyunk együtt,ezidő alatt megismertem,hogy fiatal korában az utcán nőtt fel,rapper bandában,meg egyebek... a kapcsolatunk elején leszokott a kedvemért a cigiről és már nem olyan durva,mint amikor nem ismertük egymást. nagyon vicces,őszinte,nyílt és kedves ember lett. a rapp a stílusában maradt meg,de ez rendben van egy bizonyos fokig. én is sokat változtam és azt hittem,hogy majd olyancsalád leszünk,mint pl a szüleim "normálisak". de ma kibukott,hogy ő nem olyanakar lenni,sőtvisszafele akar változni. újra bő ruhában akar járni tetoválásokat akar,megkérdezte hogy mi lenne,ha vissza szokna a cigire! azt mondta,hogy 40 évesen úgy képzeli el magát,hogy fejkendő,rapper sapka,tetoválások,bő ruha... meg h családja legyen. tudom,hogy az ilyen emberek is lehetnek rendes,kedves emberek,de ez távol áll tőlem és nem értem. mintha eddig vissza tartottam volna vagy valami. pedig együtt változtunk. nem tudom,hogy mit tegyek. nem akarok engedni az eddigi életünkből,de nem akarom aztsem,hogy ne legyen önmaga. mittegyek?

2014. nov. 30. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha menni akar had menjen.
2014. nov. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem nagy úr.

Ideig-óráig képes miatta az ember "álarcot" hordani, amiről azt hiszi boldog benne és rendszerint össze keveri a személyiség fejlődéssel. Aztán vissza talál önmagához és ez lesz.

Nem illetek össze.


Nálatok nem páros személyiség fejlődés történt, hanem egyikőtök csak egy álarccal igazodott a másikhoz.

Elő fordul az ilyen.


Nem mondom, hogy:"Így jár az, aki meg akarja változtatni a másikat, ahelyett, hogy elfogadná." Mert ez össze tett dolog.

Nálunk, Pl.:

Kezdetekkor minden f@xa volt. 1-2 dolgot kivéve. Nem szeretem, hogy a párom dohányzik. Őszerinte én meg kissé gyermetegen öltözködöm.

5 év alatt senki nem akart megváltozni, pedig ezzel örömet okoztunk volna a másiknak. Most már ő nem dohányzik, én meg nem hordok torna cipőt és szakadt farmert. És nem a másik miatt döntöttünk így, hanem magunk miatt. Addig elfogadtuk egymást ezzel a "hibával".


Legközelebb már okosabb leszel.

2014. dec. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket. ebben most az a bökkenő,hogy szó sincs olyasmiről,hogy elhagyna engem! én is szeretem őt. nagyon. most jön az az érzés bennem,hogy szeretem,de nem tudom megmagyarázni,hogy miért,hiszen a régi énjét nem szeretem. amikor megölel,mégis megdobban a szívem,rámszáll a határtalan nyugalom és olyan jó. közben meg tudom,hogy nem illünk össze. hogyan lehet ez?
2014. dec. 1. 05:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!