Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetel bejövök neki?

Figyelt kérdés

Ma írta nekem hogy"én szeretlek most lehet h hülyén hangzik mert nem sokat találkozunk de szerintem te elég jófej vagy és jól el lehet veled beszélgetni meg minden:/"

Most akkor mi leheeet mert én mááár nem érteem.:S


2010. jan. 30. 23:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

a barátnődnek nyilván nem fogja elmondani te hülyeeee :D


az is lehet hogy a barátnőd is bejön neki, de te biztosan kérlek vedd már észre.. különben meg mit veszíthetsz vele, menj oda és mond neki hogy járjon veled.. te jó ég.. ne legyél már beszari!!!!

Élvezd az életed, megbánod ha nem teszed!!

2010. jan. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

De ez nem olyan könnyű..

Abarátnőmtuti nem tetszik neki..

Szinte alig ismeri

2010. jan. 31. 21:32
 13/13 anonim ***** válasza:

Istenem, nem tehet róla, a szerelem vak, ezért nem vette észre a jelet...attól még nem kellene így lehurrogni szegényt...akkora bunkó parasztok vannak itt...idióták...kérdező, figyi, szeret oks? ez 1értelmű...

Szivesen :) 15/F

2010. febr. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!