Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan léteznek ilyen hülyék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan léteznek ilyen hülyék?

Figyelt kérdés

Én a jelenlegi barátnőmet a tenyeremen hordoztam úgymond, romantika minden megvolt, azt mondta imád senkit nem szeretett így stb... Mégis a kapcsolat elejétől kezdve valahogy ritkák a találkozások, mostanság szinte semmit nem látom, úgy érzem ennek vége, pedig azt mondja szeret. Csak akkor azt nem értem miért nincs velem, és erre nincs válasz...


Hogy mondjak kontrát, előtte 2 évig egy olyan faszival volt, aki verte, amikor epilepsziás rohama volt eszméletlen állapotban is szexelt vele, úgy bánt vele mint egy cafattal... Persze ezt a srácot mindig kereste állandóan...

Mondtam neki akkor menjen vissza hozzá, úgy is ez hiányzik neki...


2014. nov. 30. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Te most komolyan próbálod megfejteni a női logikát? Sok szerencsét:D
2014. nov. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Mindig az kell, ami nincs. Női logika, hidd el tudom. Csajként sem egyszerű helyzet, mi sem tudjuk mit akarunk..
2014. nov. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Verd meg te is, lehet az hiányzik neki... Ezek a nők, soha nem jó nekik semmi..
2014. nov. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Meg lehet fejteni a "női logikát".


Ha felszínesen akarod nézni, akkor egyszerűen az elérhetetlen kell neki. Ha meg jobban, akkor nézd meg az apját. Ha az apa-mintával gáz van, akkor persze, hogy gáz lesz a választott pasival is. Ezt ő nem valószínű, hogy észrevette, ha annyira egyszerű ember, hogy nem tudja élvezni, ha jó neki.


Valószínű örül neked, és AKAR téged szeretni, csak annyira nem ehhez van szokva, hogy nem megy neki a dolog.

2014. dec. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit engedd el, hagyd, h ő keressen. Pl engem is idegesít, ha valaki a szerelmével bombáz.


Lehet, h neki és neked más az elvárásotok, más a tempótok...

2014. dec. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Itt nem bombáz senki senkit semmivel... Csak ő sz*rik rám... De akkor megkaphatja, keressen egy bunkó fa*zt, vannak akik erre gerjednek... Kell az alázás a verés, de most viccet félretéve...
2014. dec. 1. 00:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Én tuti elzavarnám!

2014. dec. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Az asszony csak verve jó!
2014. dec. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg vannak ilyen hülye mazohisták. Bele betegszenek, ha nem panaszkodhatnak,hogy velük milyen rosszul bánnak.

Vannak, akiknek unalmas a boldogság. Az ilyen hülyéket szívből le kell sz@*ni.

Mint nő mondom ezt. Férfiban is van ilyen. Tapasztaltam.

2014. dec. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, de még mennyi ilyen van!

Aztán meg mindegyik panaszkodik, hogy nincs értelmes pasija, meg hogy folyton verik.

De tudod, bizonyos keretek között az ember maga alakítja a sorsát. Ő azt akarja, hogy egy tapló, lekezelő bunkóval járjon, te pedig nem felelsz meg ezen kitételeknek.

Én azt mondom, hagyd a francba, és koncentrálj arra a 10%-nyi normális csajra!

2014. dec. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!