Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neki áll feljebb? Komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neki áll feljebb? Komolyan léteznek ilyen érzéketlen emberek?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal kb. 1 hónapja. Az eleje szép és jó volt, azt mondta, komolyat akar, komolyan gondolja. De kb. 1 hét után megváltozott. Nem írt sms-t, nem hívott, fb-n, 1 nap után válaszolt, mindig én kerestem mi van vele. Pénteken mondta, hogy szerelmes belém, a szombat este csak az enyém. Át is jött, igaz, egész nap nem keresett, és én hívtam fel este 8-kor, hogy hol késik már. Én sokat készülődtem, stb...az estére, és ahogy leheveredett az ágyra, mondta, hogy részéről ennyi volt, vége. Én erre kizavartam a házból, hogy menjen a fen.ébe, mit ígérgetett mindig, miért játszotta meg magát eddig? Anyám felhívta, mert rosszul lettem utána, és a srác azt mondta, azért szakított, mert nyáron sok a munkája, és nem tud velem foglalkozni. Ám de ezt lehetett volna előre is közölnie, mivel tudott róla. Meg se kérdezte, hogy mi van velem, csak önmagát sajnáltatta, hogy én kidobtam mérgemből a házból. És anyámmal is tiszteletlenül beszélt.
2013. máj. 26. 08:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
1 hónapja ismered akkor még nem is ismered, legalább fél- egy év kell, hogy megismerd nem is értem mit vártál tőle, máskor szerintem ismerd ki az illetőt mielőtt kavarsz vele
2013. máj. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hagyd a pics@'ba! Nem érdemel meg téged!
2013. máj. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mit hívogatja anyád az (ex)pasidat?
2013. máj. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanezek a gondolataim az esettel kapcsolatban.


1. Anyukád miért szól bele?

2. 1 hónap már kapcsolat? Hány éves vagy 14?

3. ha egy hét alatt megváltozik akkor nem kell várni a mesebeli hercegre, hanem örülni, hogy ily hamar kimutatta a foga fehérjét és szépen tovább is lépni.


Ez az egész történet "komolytalan" kategória. Olyan érzésem van, mint amikor a 14-15 éves kislány végre talál valakit magának és ezért a legapróbb gondjait is felnagyítja, hogy lássa világ ő is megküzd a felnőtt élet nehézségeivel. Pedig nem is történt semmi említésre méltó.

2013. máj. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

"Nem írt sms-t, nem hívott, fb-n, 1 nap után válaszolt, mindig én kerestem mi van vele."

Ha megértetted volna ezeket a jeleket, akkor nem kerülsz ilyen helyzetbe. Minek próbálod ráeröltetni magad valakire, akinek nem kellesz???

2013. máj. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
ő mondta, hogy ilyen, fogadjam el. bele is mentem, mert sokat dolgozik. azt nem tudhattam.,hogy csak megjátssza magát. előttem másfél évig volt együtt egy pszichés beteg lánnyal, aki késsel támadt rá, stb...az kellett neki, nomrális lány nem. anyukám azért hívta fel, mert vele is jópofizott, álszenteskedett, és az este rosszul lettem.
2013. máj. 26. 09:16
 7/21 A kérdező kommentje:
meg nem csinálunk olyat, hogy a fiú előző este szerelmet vall, másik este bunkón szakít....
2013. máj. 26. 09:17
 8/21 anonim ***** válasza:

Nézd, ez az ember nem hozzád való, nem kellesz neki. Nem szeretett, ezt el kell fogadnod. Rossz érzés, de ez van.


DE: az anyád ne szóljon bele a dolgaitokba. Egyszer volt olyan barátnőm, aki anyuci bábja volt, és egy értelmes döntést nem tudott meghozni egyedül. Az ő anyja is ezt csinálta, hogy amikor bajok voltak közöttünk, akkor engem hívott, meg írt. Mit képzel magáról? Lehet, hogy tégeds is megsértett, de már nem voltatok együtt, mikor rosszul lettél, nem? Akkor mit hívogatja? Az én anyám sem hívogatta senki párját, pedig van több testvérem is.

Mellesleg egy pszichésen erősen beteg lány volt, az anyja szintén, csak ezt akkor nem tudtam még, mikor összejöttünk. Akkor messzire elkerülöm. Na mindegy, életre szóló leckét kaptam, hogy milyenek a teljesen torz gondolkodással és életfelfogással megáldott emberek, akik szentül hiszik, hogy ők a jók, a többi pedig a gonosz.


Te is belenyúltál, és egy hónap alatt ki is derült, milyen ember. Inkább most, mint később, nem?

2013. máj. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
anyám azért hívta fel, mert régebb óta ismerte!! és jóban is voltak! na meg, ha már a gyereke rosszul lesz egy ilyen eset után, az a minimum, hogy megvédi. de látom, nektek még nem volt ilyenben részetek. de kívánom, hogy ne is legyen!!
2013. máj. 26. 09:44
 10/21 anonim ***** válasza:
21%

9es válaszolónak igazat adok... tényleg miattatok válunk ilyenné, mert mikor még rendesek és kedvesek vagyunk csak a lábatokat törlitek belénk, nem honoráljátok.


úgyhogy először kéne gondolkozni, utána meg cselekedni.

2013. máj. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!