Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz egy csajnak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz egy csajnak, ha egy pasi 37 éves, asztalos, nincs saját lakása, a szüleivel él, az autója 200 000-es használt régi autó és elég iszákos is?

Figyelt kérdés
Meló után sokszor becsúszik 2 liter Cimbora
2014. dec. 1. 12:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Ömm, a kocsi nem gáz. De az hogy 37 évesen muterékkal vagy, és még alkoholista is.. Na az nem kicsit cinkes papa.. Ideje a lábadra állni. Gondolom még szűz vagy
2014. dec. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, csak szomorú!
2014. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz le ne vágd az ujjad mert nem fogod tudni kiverni.
2014. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
#1 Dehogy vagyok szűz, 3 tonna csajom volt már :D Most is van csajom, csak kérdezem h ez gáz-e
2014. dec. 1. 12:51
 5/21 anonim ***** válasza:

A szüleimmel éleket leszámítva nekem a Genyó Pista ugrott be erről elsőre


[link]

2014. dec. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
Ebből az iszákosság egyértelműen gáz lehet náluk. Azt sem értem miért laksz a szüleiddel, egy asztalos (ha jó munkákat csinál) biztos nem keres annyira rosszul. A kocsi feltehetőleg mellékes lenne nekik, a lényeg ugye, hogy guruljon.
2014. dec. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A helyi alkesz 35 éves szingli, munkanélküli csajnak, tuti biztos, hogy megfelelsz.
2014. dec. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Az eleg gaz hogy 37 eves. Mit kepzel ez?
2014. dec. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ebből az önállótlansága meg a piálása gáz, a többi nem.
2014. dec. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%

Ebből szerintem csak a piálás a gáz (az tutira).

Minek költözzek külön a szüleimtől, ameddig nincs kivel összeköltözzek (majd, ha jön egy arra érdemes leányzó, akkor majd veszek külön lakást, pénz megvan rá, de addig mi a ráknak fizessek a magányért?)? Pénzügyileg sokkal jobban megéri a szülőkkel élni, mint külön....

2014. dec. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!