Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz egy csajnak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz egy csajnak, ha egy pasi 37 éves, asztalos, nincs saját lakása, a szüleivel él, az autója 200 000-es használt régi autó és elég iszákos is?

Figyelt kérdés
Meló után sokszor becsúszik 2 liter Cimbora
2014. dec. 1. 12:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ezek közül csak az iszákos a baj szerintem. Nem mindenkinek van lehetősége kitörni, szóval a szüleivel élést megértem, de azért remélem dolgozol rajta, hogy elköltözhess.
2014. dec. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van, hogy minek külön költözni, ha nem éri meg.

Lakást meg nem muszáj venni, elég albérletbe menni, amikor tényleg el kéne költözni.

Én is 37 vagyok, nincs lakásom, 10 éve b albérletben élek, előtte meg igen, muterékkal. Amikor volt kivel összeköltözni, akkor jött az albérlet.

2014. dec. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
25%
Jellemtelen szar alak... Remélem minél hamarabb kinyír a kannás bor...
2014. dec. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ugye nem ez a Cibora?


[link]


Ennyi erővel Koccintóst is tolhatnál

2014. dec. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Az iszákosság gáz.
2014. dec. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy az ideális férfi. A 3 tonna csajod is ezt igazolja. Csak így tovább, cimbora! ;)
2014. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Az,hogy a szüleiddel élsz még nem zavarna,akkor ha netán komolyabb kapcsolatban képes lennél összeköltözni a lánnyal..


Az,hogy iszol..Na igen,az már nagyon gáz..legalább is nekem nem kéne olyan pasi..Igyál néha a buliba mész,vagy valami ünnep van,de hogy meló után sokszor...

2014. dec. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
2 liter "cimbora"....látom igazán igényes vagy (y)
2014. dec. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Te tudod!

Ha neked ez a zsánered? :)

2015. jan. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

attól függ milyen csajról beszélünk.

aki eddig szóbaállt veled így is,annak nyilván nem volt gáz (biztos jó nők lehettek :D )


normális csaj ilyen pasikat elkerüli kilóméterekről

2015. jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!