Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy velem is foglalkozzon, ha ott van a gyerek?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy 7 éves kisfia, és ha nálunk van a gyerek (minden hét vége)Úgy érzem útban vagyok, vagyis csakk arra kellek hogy kiszolgáljam őket.Amúgy nem is foglalkoznak velem, mintha ott sem lennék.Ilyenkor amúgy is feszült a hangulat, mert nem tud mit kezdeni a saját fiával...Ráadásul elég önnálótlan a gyerek, és akaratos is.
2007. okt. 27. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
szentem mindenképp barátkozz össze a gyerekkel
2007. okt. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nemtom a pároddal beszéltél e már erről a problémáról? Neki is segítenie kell, hogy ez a helyzet megváltozzon. Az elsősorban a párod feladata, h megnevelje a gyereket, meg persze egy gyereknek az apjával is kell lennie, de emiatt nem lehet az összes hétvégéd rossz!! Próbálj meg türelmes lenni, dobj fel jó ötleteket, programterveket, amikor nem tudnak mit kezdeni egymással (valljuk be, a férfiak néha elég töketlenül viselkednek és nincsenek olyan jó ötleteik egy-egy szitu megoldására, mint a nőknek). Persze legyél te is képben, legyél velük, probálj meg jo kapcsolatot kialakitani a gyerkőccel.

Ha nagyon nem megy, akkor vonulj félre... segíts a párodnak, de ne azzal teljen az egész nap, h a kivánságaikat lesed. Sztem ez is egy megoldás. sok sikert!

2007. okt. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek abban, hogy próbálj bekerülni a körbe, és abban is, hogy ebben párodnak lenne nagy szerepe. Csinálj programot, vidámpark, állatkert, vagy egy jó számítógées játék is jó kacajba fulladhat. ú

De ha párod nem segítőkész, én még azt is merem tanácsolni, ha nem mindig, de néha menj el otthonról. Légy barátaiddal, barátnőiddel várásorlj...

Hátha akkor észhez tér és nekes sem lesz talán annyira rossz élményed , mintha otthon szenvednél

2007. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
mindenféle képpen beszéld meg apároddal hiszen ha nem tudja hogy mit érzel és mi fáj nem tud benne segíteni
2007. okt. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!