Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak hogy anorexiás vagyok? Fiúk ti mit szólnátok ehhez? Elhagynátok a lányt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy hétvégén együtt fogunk aludni és elképzelhető lesz petting is. Ő még nem látott ruha nélkül csak bikiniben de az a kórházi kezelés után volt.és nagyon félek hogy kiábrándul ha meglátja a csontjaimat. Pár éve szenvedek anorexiában, kórház,pszichiáter sem segített. 175cm,45-50 kg vagyok. Mellesleg a bordáim össze vannak vagdosva. Hogy közöljem vele vagy ne mondjak semmit? Fiúk mit kezdenétek a helyzettel?

16/L



2014. szept. 9. 19:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%
egyél normálisan. ennyi
2014. szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem kell félned, nagyjából azért vágja hogy nézel ki :D
2014. szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem gustustalan

De izlések és pofonok lehet neki tetszik

De ha szeret akkor nem fogja érdekelni! :)

2014. szept. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha bikiniben már látott akkor van valamiféle körvonalas fogalma arról hogyan nézhetsz ki...
2014. szept. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
hányszor hallottam már ezt,akkor sem most sem segít ha enni kezdek elfogok hízni. és köszönöm de nem az volt a kérdésem hogy gyógyuljak meg. kérlek ne hurrogjatok le meg oktassatok ki! Segítséget kértem, a kérdésemre konkrét választ.
2014. szept. 9. 19:21
 6/21 A kérdező kommentje:
normális válaszokat köszi :)
2014. szept. 9. 19:21
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha bikiniben már látott, mi a gond? :)
2014. szept. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
akkor olyan 55 kg voltam, kórházba voltam előtte. azóta kb 10 kg fogytam. azt mindig tudta hogy vékony vagyok, de gondolom betudta genetikának ahogy mindenki más.
2014. szept. 9. 19:26
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
töketesen értelek, én bulimiás vagyok. abban nyilvánvalóan nem tudok segíteni, hogy hogy fogadd el magad.. nem fogod szebbnek látni magad, csak mert van barátod...de hidd el, hogy ha igazán szeret, ez nem számít. Akkor segíteni fog, hogy leküzdd... igazi kapcsolatban nem tanulod meg magadat elfogadni, csak azt, hogy tényleg nem számít, kövér vagy, vagy sovány.. magadért szeret :) ... ha viszont elhagyna emiatt, ne keseredj el (bár nem hiszem).. lehet, hogy nem vállalja el, de nem azért, mert nem szeret, hanem mert megfutamodik.. az anorexiában a lelki háttér sokkal súlyosab mint a soványság (ha még nem vagy 30 alatt... mert ott már először fel kell táplálni, utána jőhet csak a pszihi) .. szóval szerintem ne izgulj :)
2014. szept. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

#7 -es vagyok

Éééén ezt nem értem... ha eszel akkor el fogsz hízni?! De pasid előtt emiatt nem mersz levetkőzni, mert túl vékony vagy? WTF?

Úgyis észreveszi, hogy nagyoooon soványka vagy. :) Ha nem hagy el, remélem, hogy támogatni fog.

2014. szept. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!