Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a vallásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a vallásos barátomnak, hogy luxusprostituált voltam? Mi lenne a reakciótok a helyében?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem vissza Budapestre és a Barátomnak fogalma sincs, hogy mit csináltam az utazgatással, pihenéssel töltött éveim alatt.

A vicc az egészben az, hogy része volt abban, hogy ilyen lettem, mert Miatta döntöttem el, hogy soha nem leszek szerelmes és senki nem törheti össze a szívemet. Nem kenem ezt Rá, ne értsetek félre.

Csak Ő volt egész életemben az, akit tényleg szerettem és most együtt vagyunk, nem akarom elveszíteni.


Alapból nagyon különbözünk és tudom, hogy egyszer beszélnem kell Neki a múltamról.


De mégis hogyan?


Ő volt nekem mindenben az első és nagyon szeretem, nem veszíthetem el még egyszer.


23/N


2014. okt. 11. 19:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
34%
Az hogy két-három ezer forintért árultad a tested minden tróger kamionosnak, nem jelenti hogy luxus prosti voltál.
2014. okt. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

akkor ne mondd el neki... vannak olyan dolgok az ember életében amit nem kell az ember párjának tudnia.

Ez rád és Istenre tartozik, neki számolj el.

Ha azt a múltadat lezártad és nincs kihatással a jelenre, akkor felesleges mondanod.

2014. okt. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 RRR ***** válasza:

vagy soha

vagy azonnal

szerintem azonban ezt így mond el,ne mástól tudja meg

esetleg finomítsd és ne részletezd nagyon

2014. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Első, fogalmad sincs semmiről. :)



Magamtól nem mondanám el, de sajnos tudja valaki, akiben régen nagyon megbíztam, így mindent tud rólam. Viszont a barátságunk tönkrement, ezért félek, hogy elmondaná a Barátomnak ezt.

2014. okt. 11. 20:00
 5/25 anonim ***** válasza:
16%

Gerinctelen féreg vagy, ha nem mondod el neki. Én számítanék a helyedben arra is, hogy kiteszi a szűröd, ha megtudja. Nekem legalábbis biztos nem kéne egy ilyen ember...


Arra amit csináltál, nincs ésszerű magyarázat.

2014. okt. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Mond el neki, ha igazán szeret díjazni fogja az őszinteséged! Jobb, ha nem mástól tudja meg,sajnos így is megvan rá az esély, úgy viszont biztos szakít Veled! Egy ilyen szintű titok nem lehet egy egészséges kapcsolatban! Szedd össze magad és hajrá! :)
2014. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki nyugodtan,nem embert oltel vagy ilyesmi,szoval ez nem vilagdrama:-)))


Ha pedig jo kereszteny akkor megerti:-))Viccen tul telleg mondd el neki,ne legyel zsarolhato es ami a lenyeg: ez meg azelott volt mielott egyutt lettetek volna:-))


Multja mindenki van,es masoke sem matyohimzes csak ezt nem irjak ki a homlokukra:-)))Ne erezd rosszul magad miatta ha egy efrfi szeret,akkor igy is szeretni fog:-))

2014. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz az itteni rosszindulatú arcokkal, nem kizárólag ez minősít egy embert! Könnyíts a lelkeden! Még egyszer mondom hajrá!:)

6-os voltam.

2014. okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

MIt jelent a luxus ?

Az átlag 15/ óra, te mennyi voltál nagyságrandekben ?

Csak eléggé érdekel.

2014. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék konkrét összeget írni, de elég távol volt a 15-től.
2014. okt. 11. 21:01
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!