Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Ha van párotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ha van párotok, akkor miért likeljátok más nő képeit? Mire gondoltok mikor egy likeot nyomtok?

Figyelt kérdés
Egy másik nőről van szó, nem több nőről.
2014. dec. 1. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
1 like = 1 f@aszverés :D
2014. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
rokon/családtag/ismerôs barátilag...
2014. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Azt jelzem vele, hogy megkúrnám, de nem tehetem, mert van barátnőm.
2014. dec. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hová fajul a világ? Ez a "like-féltékenykedés" meg önmagában a féltékenység, a legnagyobb marhaság, ami létezhet. Mi tökéletesen megvagyunk a párommal, miközben ő is "likelja" más nők képeit, netán még flörtöl is. Nekem is van egy terem rajta kívül, és neki is. De megbízunk egymásban és szeretjük egymást, pontosan ezért vagyunk együtt. Szvsz mindenki eldönti, mennyire bízik meg a másikban. Nekem nem adott még rá okot, nem is foglalkoztam ezekkel a pitiáner dolgokkal. 24L
2014. dec. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!