Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók - szag: mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Nem olyan sok emberrel csókolóztam életemben, és nem tudom pontosan, mi a normális. Tehát megismerkedtem valakivel, és érzem a szagát a szájának, mikor megcsókol. Eddig kétszer csókolóztunk. Nem annyira borzalmas, de mégis valahogy zavar. Mikor beszélünk, akkor nem érzek ebből semmit. Az első barátomnál is ez volt, a másodiknál nem, és rajtuk kívül csak nagyon kevés embert csókoltam meg, őket is csak egyszer szerintem, és régen volt, meg szórakozóhelyen, szóval amúgy is más szagok voltak, amiktől amúgy sem éreztem volna. Most nem tudom, mennyire normális, ha valamit érzek?

2014. nov. 26. 11:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Hello,lany vagy?
2014. nov. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát lehet hogy fogköves az illető, annak van egy ocsmány szaga.
2014. nov. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hisz van illata a másik embernek is. Ha ez nem esik jól, akkor viszont nem stimmel az a bizonyos kémia. Mindenki testének van illata, szájának, nemi szervének is. Csak épp nem mindenki érez mindenkit vonzónak. Ha büdös a szája az más tészta, természetesen...
2014. nov. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
igen, lány vagyok. de arra is gondoltam, hogy mivel sokat dolgozik, és fizikai munkát végez, hogy esetleg estére történik ez vele. mivel mindig munka után találkoztunk.
2014. nov. 26. 11:40
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincsenek rendben az ember fogai akkor az okoz kellemetlen szájszagot és szájízt. Hiába mossa a fogait, édesapám is mossa mégis olyan szájszaga van hogy ha közel hajol igyekszem távolodni. Szóval el kell zavarni betömetni a lyukas fogakat meg fogkőteleníttenti az illetőt az sok gondot megold :)
2014. nov. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de nagyon szépek a fogai.
2014. nov. 26. 12:08
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet túlzott savtermelődés is, a reflux is okozhat kellemetlen lehelletet.
2014. nov. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

hm igen, értem, de annyira nem lehet vészes, mert beszédkor nem érzek semmit.

csak nem tudom, mások mit éreznek, mikor valakit megcsókolnak? éreznek valamit? csak nagyon kevés férfival van tapasztalatom sajnos és emiatt nem tudom. az előző barátom is olyan régen volt, hogy nem emlékszem annyira, de szerintem vele nem volt ilyen.

2014. nov. 26. 12:12
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A szájszag nagyon taszító tud lenni, és ahogy írták, fog- ill. gyomorprobléma is okozhatja. Egyszer fönn voltam már a csaj lakásán, túl voltunk a teázáson meg a filmnézésen, de egyszerűen képtelen voltam letámadni (pedig nagyon várta már), mert olyan erős szájszaga volt. Inkább leléptem. Tett még egy kísérletet néhány nap múlva, de ugyanez lett belőle. Azóta se láttam...
2014. nov. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Bohóckodhattok a nyálnak bizony mindig van egy furcsa - büdös - szaga, amin a gyomorbaj meg a lyukas fog csak ront, de ha azo nincsenek akkor is a nyálnak "nyálszaga" van ami nem jó.
2014. nov. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!