Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz vagyok mert az érdekeseb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz vagyok mert az érdekesebb/jóképűbb srác tetszik? Aki viszont kevésbé törődő.

Figyelt kérdés

Mostanában két srác is próbálkozik nálam. Mindketten 21 évesek.


Az egyiknek elég sok élettapasztalata van, sokat utazik belföldön és rengeteg érdekes sztorija van, pl. csak idén nyáron lakott öt különböző városban barátainál/ismerőseinél, volt a Balatonon vöröskeresztes önkéntes, kamionos sofőrkísérő, volt két fesztiválon is, stb. Mindig van mit mesélnie és ahhoz érdekes gondolatokat fűznie. Hosszúkás szőke hajú, elég jól néz ki.

Viszont ritkán keres. 10 napja ismerem; azóta a találkozás óta kb. 3-szor írt rám, viszont célozgatott rá hogy el fog majd hívni randizni, mert inkább ott szeret ismerkedni.


A másik srác elég unalmasnak tűnik, általában csak sorozatokról, filmekről beszélne, vagy hasonló dolgokról, amiket otthon ülve is meg lehet tapasztalni. Vannak érdekes gondolatai azért a világról.

Teljesen átlagos kinézetű, nem ronda, nem is Brad Pitt. Teljesen stílus nélküli egyenhaja van, amilyen 10-ből 7 fiúnak.

Elég sokat is keres engem, szinte minden nap ír nekem és ha nem lenne más dolgom is gondolom órákig írogatnánk egymásnak. Kb. 2 hete ismerem.


18/L


2014. dec. 1. 19:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Megszokhattuk már BIZONYOS férfiaktól, hogy ha akár egy szikrát lát, ami a pesszimista, vádaskodó elképzeléseit minimálisan is igazolja, akkor foggal-körömmel kapaszkodik abba, és ugat. :)
2014. dec. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem tudni, melyikük mennyire törődő.

Egyiküket 10 napja, a másikat 2 hete ismered. Annyit tudunk, hogy a 2-es számú erősebben nyomul, többet írogat.

2014. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem minimálisan igazolja, hanem teljes mértékben. Meg amúgy minden nap ezzel szembesülök, nem kell magyarázkodnod.
2014. dec. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy abban a helyzetben, hogy nekem magyarázkodnom kelljen neked...
2014. dec. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Semmi furcsa abban, hogy ha pár napos ismeretség után vonzóbbnak találod azt, aki tetszik, szórakoztató, jól érzed magad vele, mint azt, aki nem tetszik és unod magad vele. Mindenki az elsőt találná vonzónak, nyugi. :)

Ismerd meg mindkettőt, aztán majd látod.

Csak azért ne válaszd az unalmast, mert hogy mások mit mondanak!


Én nagyon nem bántam meg, hogy hasonló helyzetben annak idején az érdekesebb srácot választottam. :)

2014. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Abból, amit leírtál, az jön le, hogy a második srác nem érdekel igazán. Akkor miért is kellene magadra erőlteetni??? Mert rendes? Hurrá... Szerintem ez a minimum. Randizni azzal kell, aki- ezen felül- tetszik is.
2014. dec. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az első srácot ne írd le, amíg randira nem hív (kiv, hogyha húzza-halasztja). Ott aztán ki fog derülni randi után, hogy egy kapcsolatban mennyire törődő.


Amúgy meg nem értem a vernyogó-nyivákoló pasikat itt. Mindenki azon van leakadva, hogy jaj, a csja ki merte mondani, hogy az első pasas jobban néz ki. Ami nem azt jelenti, hogy tömegízlésnek jobban néz ki, hanem azt, hogy neki jobban tetszik. Ne legyünk már álszentek, mindenki azt választaná, aki neki jobban tetszik, a randizás nem a máltai szeretetszolgálat, hogy segítsünk a rászorulókon... azon kívül meg azt mondta el, miért szimpatikusabb neki az első. Igen, vannak elvárásai egy kapcsolatban, bizonyos típusú emberhez jobban vonzódik. Nekem pl. nem lenne baj, ha vkinek nem annyira kalandos az élete, de ha a lánynak ez fontos. Legyen olyan mellett, akivel alig van közös témájuk, és szanaszét unja a fejét?...

2016. máj. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!