Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti minek örültök karácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti minek örültök karácsonyra ajándékként?

Figyelt kérdés
Sose volt még párkapcsolatom, nem tudom mit kéne adnom. Valami kreatív? Ti minek örülnétek a legjobban?
2014. dec. 1. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semminek. Utálom a kötelező ajándékozást.
2014. dec. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mindenképp valami olyan dolog, aminek hasznát veszem, mondjuk egy olcsóbb óra, parfüm stb.
2014. dec. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó állapotban lévő retro Jééé diszkont szatyor, '92-es potabank "híresemberes" pakli, saját fegyver, díszpáncél amit hordhatok, egy nagy rakás C4 hogy berobbathassam az ellenségeim, másik test, mentális prbolémák eltűntető gép, jólét, egymillió microsoft részvény
2014. dec. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Nekem már az is elég lenne ha azzal tölthetném akit szeretek.
2014. dec. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Valami használható dolgot szoktam kérni, pl parfüm, borotvapengék ha már nincs olyan, ami éles lenne, farmer, pulcsi, vagy ami épp kellene a lakásba, de nem méregdrága.
2014. dec. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
nem ünneplem,egyébként meg mondjuk 4k tv.
2014. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

össz keret?

vagy kézileg?

2014. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 opened paradise ***** válasza:
Most egy elektromos borotvánaka,mi ilyen univerzális,vagy pár új alvós pólónak,vagy egy két könyvnek.
2014. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Most egy nagyon könyvnek (AJ Christian- A nőkkel csak a baj van?!), vagy egy jó parfüm (pl Bvlgari pour homme for men asszem a pontos neve), vagy egy jó kis zip-záros sportos felsőre. De ha nincs egy fityinged sem, hanem kézileg készítesz nekem valamit, attól ugyanolyan boldog, ha nem boldogabb lennék. ;-)
2014. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem hogy az ajándékozást, de még a karácsonyt is őrültségnek tartom. A bolygó pusztulásának képmutató ünnepe, amikor mindenki eljátssza, hogy teli van szeretettel. Undorodom a karácsonytól!
2014. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!