Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire ciki?

Figyelt kérdés

Baratommal 2honapja vagyok egyutt .Szerettjuk egymast

Viszont 2honapja ugyanbaban a nadragba jar ..Picit fura , mert en havonta vasarolok bsk stb.uzletekben , persze nem ha erdekel h hol de 2honapja egy nadrag elegge keves ..Szerintetek ?!


2014. dec. 1. 20:54
 1/6 opened paradise ***** válasza:
Nagyon az vagy,valóban.
2014. dec. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 felszínes ribi vagy, gratula a szüleidnek, jól elbaxtak.....
2014. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Te csak havonta veszel újat? Pff, de ciki, én újat veszek minden héten, ha az előző már túl koszos lett, kidobom a kukába.
2014. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az ciki, hogy 4-szer álltam neki, de még mindig nem értem mit akarsz.
2014. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát..ö... Van egy 8 éves ruhám is, és a többség 1 évnél öregebb...

Nem minden nap ugyanazt az egyet veszem fel, de ezen kívül ugyanaz azt hiszem, sőt.

Az a fura, hogy sokan megítélnek másokat a ruházatuk vagy egyéb megjelenési elemük alapján.

2014. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet van több hasonló ugyanolyan nadrágja. Volt egy barátnőm is akinek a pulcsijánál volt így. Aztán egyszer csak megkérdeztem, hogy tényleg ez az egyetlen? És kiderült,hogy miután megvették annyira megtetszett neki, hogy vett még egyet. És felváltva hordta. Lehet barátodnál is így van. Amíg nem szagos miért zavar?
2014. dec. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!