Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki vagy nem ciki az, hogy 19 évesen még nem volt barátom? L

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
halál ciki nyomd el magadot
2014. nov. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy miért nem volt még
2014. nov. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az elég ciki, hogy ezt nem tudod magad eldönteni, és ismeretlenektől vársz választ.
2014. nov. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én baranyai vagyok, 18/F, és szeretem a fehér lányokat!

Kérdező, ha gondolod írhatsz :)

2014. nov. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, én fiú vagyok és 24 éves koromig szűz voltam.Senki nem cikizett érte.
2014. nov. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szarni rá :D én is ebben a cipőben járok de senki nem akarja elhinni :D

20L

2014. nov. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? nem kell minden fiúnak beadni a derekad. Inkább várj mint hogy sietsz és csalódsz! :)
2014. nov. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát elég ciki hogy nincs 1 barátod se, nekem van jópár barátom mindigis voltak... Párom az nincs...
2014. nov. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki ez, csak te érzed annak mivel neked még nem volt senkid, és jelenleg sincs, meg egyenlőre nem is látod hogy lenne a közeljövőben, és azért fogod fel úgy mintha ciki lenne mert gondolom körülötted a barátnőid, ismerőseidnek már mind van vagy volt már néhány kapcsolatuk és te kilógsz a sorból, ami téged kiborít, meg gondolom vágysz is egy kapcsolatra ami szintén rossz kedvre derít, ami normális is ugyan, meg gondolom sokan már utalgatnak, kérdezősködnek hogy van-e valakid vagy miért nincs, miért nem volt még eddig.

Sajnos én is ebbe a cipőbe járok fiúként én idősebb is vagyok, nekem sem volt senkim és eddig nem is nagyon lesz, okait tudom, teszek ellenük nem térnék ki a részetekre most. De tudom milyen érzés ez, és ez nem ciki mert számtalanszor elmondták nekem hogy ne érezzem hogy kínos, és azért érzem annak mert vágyom a kapcsolatra ugye a hormonok is tombolnak stb...



Tehát nyugodj meg, nem ciki, 19 évesen még előtted az egész élet, ha már 30-35 éves lennél akkor már nem az a ciki hogy nincs, hanem az hogy miért nem volt még soha, és akkor már erősen az okát kell keresni. Mert minden embernek megvan a párja, ha akkor nem is, de életében egyszer biztosan van valakije.

Én nagybátyám sosem volt házas meg semmi 50 éves létére egyedül él, gyerekei nincsenek, de 18 éves korában neki is volt egy nagy szerelme és évekig együtt voltak, de összevesztek és a nő már mással van régóta. A nagybátyámat meg azóta nem is érdekli a szerelem, ő elfogadta hogy ha őt nem kaphatja meg akkor egyedül marad, más meg nem kell neki, és ettől független egy nagyon boldog ember, mert imádja a munkáját, van egy kis lakása ahol nagyon el van, imád barkácsolni, fotózni, autózni, mivel sofőrként dolgozik, rengeteg barátja van akikkel eljár mindig kártyázni vagy túráznak. Ő neki ez az élete már, az utazás kirándulás, már szinte az egész országot bejárta neki ez a célja és mondta hogy amint nyugdíjas lesz többet fog utazni mert spórol rá, ő megmondta hogy ennek él már. Persze 2 évvel ezelőtt volt egy nő akivel nagyon jóban voltak, de semmi nem lett köztük végül mert csak barátként tekintettek egymásra, és a régi nőjét sem fogadná vissza, független attól hogy békében váltak el és a mai napig beszélgetnek telefonon időnként, sőt még a családját is ismeri, az egyik gyerek keresztapja is egyben amit ő maga vállalt és lelkesen áll a dolgokhoz. Én akárhányszor kérdeztem tőle ezzel a témával kapcsolatban, ő megmondta hogy egyáltalán nem hiányzik neki a kapcsolat, szerette azt a nőt, de a dolgok nem úgy alakultak, ő számára másik nő az életben nem lesz akit tudna szeretni és a régit sem akarja visszaszerezni mert a második esély már nem hoz olyan sok szépet mint az első és amúgy se működne neki igazán. Ő megmondta egy szerelme volt és egy is marad, szerette azt a nőt, de ma már csak is kizárólag barátságból szereti, és nem érez már mást. A nagybátyám meg ritka jó természetű őszinte ember, hazudni sem tud.

2014. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!