Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ilyen helyzetben? Mondjam el vagy sem?

Figyelt kérdés

van egy barátom már 2 éve és eddig minden nagyon jó volt, szeretjük egymást nagyon. tegnap elmentem bulizni néhány ismerősömmel és ott volt egyik exem is. egyébként vele nem feküdtem le amikor jártunk. volt barátommal kimentünk a kocsimhoz mert nagyon esett a hó és gondoltuk hogy letakarítjuk róla a havat. aztán beültünk a kocsiba és egymásnak estünk. nem feküdtünk le csak pettingeltünk, de nagyon élveztem. utána viszont rettentő bűntudatom volt és este beszéltem a barátommal de nem mondhatom el neki, mert az exem egyik legjobb haverja barátomnak. most mit csináljak hogy ne érezzem magam ennyire rosszul?

L/25


2010. jan. 31. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
háát ez ellen nemtudsz tenni semmit..legfeljebb azt h megpróbálod elfelejteni(amit tudom könnyű mondani de mást nem tehetsz)...és semmikép ne mondd el a barátodnak ha szereted és vele akarsz lenni,mert biztos elhagyna
2010. jan. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Botlások történnek. Ha őszintén szereted a pasidat, akkor szerintem ne aggódj. Én is csináltam ilyet és tisztázni tudtam magammal. Az emberek néha hibáznak.

Ha mégis úgy érzed, nem bírsz a bűntudattal, próbálj meg beszélni vele.

2010. jan. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem szeretnék szakítani barátommal, tényleg nagyon szeretem ez csak egy botlás volt...
2010. jan. 31. 09:22
 4/6 A kérdező kommentje:

egyébként köszi

:)

2010. jan. 31. 09:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy az exed -mint ahogy írtad- az egyik legjobb haverja a jelenlegi barátodnak.(A barátok általában mindent megbeszélnek, ha nem is rögtön, de egy idő után biztosan...)


Az exed nagy eséllyel el fogja mondani a jelenlegi barátodnak a történteket, ha nem is most, de ha netán összevitatkoznak valamin, akkor röhögve a fejéhez vágja, vagy ha netán te és a jelenlegi barátod összevitatkoztok valamin, és ő elpanaszolja a problémáit -baráti alapon- az exednek akkor meg vigasztalásképp fogja elárulni neki hogy mi történt...

Ráadásul amikor kiderül, mi történt elég nagy balhé lesz...(Gondolom erre fel vagy készülve.)


Mindenképpen vesztes helyzetben vagy, csak az időt húzhatod még egy darabig.


Javaslom, hogy minél előbb zárd le a jelenlegi kapcsolatodat, és szakíts a barátoddal.

2010. jan. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
oops látom te sem tudsz ellenállni a kísértésnek és ez bizony már megcsalásnak számít, mert ilyen dolog (még egy csók sem) történik érzelem nélkül. Persze hogy ne mondd el neki, de kifog tudódni, már pont azért mert egy ismerősével tetted, és ha ők összefognak veszni valamin akkor elő fog jönni ez a téma is.
2010. jan. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!