Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol és mien helyzetben mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és mien helyzetben mondjam el?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

14 éves fiú vok és van 1 lány az osztályba aki szal teccik és már naon jól kilyövünk egymással.

reggelente elmegyek hozzá és megyünk suliba eggyütt.

És az lenne a kérdésem hogy hogy mondjam el neki hogy szeretem?szal akkor mikor már vége a sulinak mert sztem az nem elég romantikus:S


2010. nov. 22. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Ráér a nyelvtan pótvizsga után is
2010. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!

Szerintem reggel suliba menet mondd el neki hogy mit érzel felé, és így ki bújni sem tud előle hogy elmegy, mert suliba kell mennetek, de ha rendes lány megmondja hogy ő mit gondol erről, és eszébe se jut elmenni. Sok szerencsét!

2010. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
háát nem tom reggel elég izé sztem nem venné ossz néven egy lány hogy most kelt fel és ezzel fárasztom??
2010. nov. 22. 22:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már trágárság szűrő van, akkor miért nem lehet egy olyat is csinálni, ami a helyesírás szó leírása esetén egyből kitiltja az illetőt?
2010. nov. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Suli után szerintem még jobban fárasztanád, de már mindig ez a "fárasztós" szöveg megy, szóval reggel add elő neki, és meglátjuk mit szól :)
2010. nov. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oksa köszike:)
2010. nov. 22. 22:18
 7/7 anonim válasza:
Nincsmit.
2010. nov. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!