Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hány embert mutattatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány embert mutattatok már be otthon barátként/barátnőként?

Figyelt kérdés
kort is írjatok hozzá

2014. dec. 2. 14:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

8-as: Mivel én 9 év alatt vittem haza négyet, ezért nekem nincs furcsa érzésem. Egyik kapcsolat sem volt párhetes kis flört, mind a négyet komolyan gondoltam, ezt a szüleim is tudták, és velem együtt reménykedtek, hogy hosszú ideig fog működni a dolog.


25/l

2014. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

0

25F

2014. dec. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Egyet. Azt a férfit aki a férjem lett. Nem láttam értelmét minden pasit bemutogatni, csak azt aki valóban komoly. Már jegyesek voltunk amikor hazahoztam.


Anyu egyszer kijelentette, hogy ő pasit csak az esküvőn akar látni (ezzel jelezve, hogy ne legyen átjáróház az otthonunk). Én csak ennek tettem eleget. Így is ő rágta a fülem kb 2 hónap után:) 5 hónaposak voltunk amikor elhoztam.


Az első 2 kapcsolatomról nem is tudott senki a családból, még tizenéves koromban.

2014. dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#13


te nő vagy, vagy meleg? A neved alapján férfira számítanék (miszter meg king) de közben mindig a férjedet emlegeted...

2014. dec. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Miért kell mindenképp férfira gondolni pusztán egy felhasználónév alapján? Szerintem egyértelmű, ha a férjemet emlegetem, akkor nyilván nő vagyok, mivel Magyarországon nem engedélyezett a melegek házassága.
2014. dec. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#15


Nem követem a meleglobbi magyar állását, lévén nem vagyok érintett benne :)


De név alapján lehet tippelni... Pl. ha valakinek Erika néni a nickneve arról egy nőre számítanál. A Mr.King alapján egy kövér szakálla ürge ugrik be amolyan Séf bácsi.

2014. dec. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Stephen King a kedvenc íróm. Nem mai csirke már:) de ezek szerint nem hallottál róla. Sok rajongója van. Nők is:) És az ő tiszteletére neveztem el így magam.
2014. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#17


Hogy a fenébe ne hallottam volna :D Anyám jóvoltából már egész fiatalon megismertem a műveit mikor nem volt itthon mindig kicsempésztem 1-1 kötetet :D (A másik író akivel így ismerkedtem meg az Agatha Christie volt)


De az életbe' nem gondoltam volna, hogy ezen az oldalon bárki is egy íróról nevezi el magát... (más a felhasználók ehöm "érdeklődési köre")...


Mondjuk ha én is íróról nevezném el magam akkor lehetnék Mr.Orwell vagy ha nemzetiskedek akkor legyen Mr.Jókai.


Vagy Mr.Moliere vele amúgy is egy napom születtem (csak párszáz évvel később)

2014. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!