Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A közelebbi nem hibátlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A közelebbi nem hibátlan párkapcsolat vagy egy új talán jó, de távoli?

Figyelt kérdés

A barátommal egy éve vagyunk együtt,mindkettőnk feléről történt megcsalás de szeretjük egymást ezért megbocsájtottunk egymásnak.Sokat vitatkozunk,olyan mint egy hullámvasút vagy nagyon jó vagy nagyon rossz. Nem a pillangók vannak a hasamban érzéssel szeretem már,de hiányozna a családja is és ő is.Viszont van egy fiú akit tudnék szeretni és szerintem jól kijönnénk,ő szeretne velem együtt lenni viszont Ausztriában tanul. Nekem nincs lehetőségem kimenni hozzá ő járna haza gondolom havonta.

Ti mit tennétek?

18/L


2014. dec. 2. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Bírnád? Havonta egyszer találkozni? Képes lennél rá? Ez nagyon nehéz, így még úgy látod hogy működhetne, de a távkapcsolatokban sokkal több a veszekedés a távolság miatt. Ilyen fiatalon a távkapcsolat meg egyenesen időpocsékolás.
2014. dec. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáltam a távkapcsolatot. És igaza van az elsőnek. Csak tönkreteszitek magatokat, és egymást.
2014. dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nem hibátlanon küzdenék, hogy javítani lehessen.
2014. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Inkább keresnék valakit, aki elég közel van ahhoz, hogy ne évekbe teljen igazán megismerni, a mostanit pedig otthagynám, mert a leírásod alapján az már nem párkapcsolat, hanem kínlódás.
2014. dec. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 To7ka ***** válasza:

Ez elég egyértelmű. Aki már volt hullámvasútban egy hosszú kapcsolatával, és a ragaszkodás, a megszokás tartotta egyben, egyöntetűen azt tudja mondani, hogy mindegy mi segítsen, mindegy mi legyen a támaszod, de lépj tovább. Ha egy ilyen távkapcsolat megdobogtatja a szíved és segít továbblépni, akkor rengeteg időt ad fókuszálni saját magadra, az életedre, tanulmányokra, barátokra, családodra, barátokra, bármire. Miközben ő lesz egy támasz, esténként sokat beszéltek, néha találkoztok.


Utána persze annak is vége szakad, de kitudja? Visszajöhet, kimehetsz, lehet annyira jó. Amit tudsz, hogy amid most van az rossz. Javítani soha nem lehet. Élj a lehetőséggel, ebben az esetben nem szemétség Tőled ha továbblépsz!:)

2014. dec. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!