Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet az oka? Talán szakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SSells kérdése:

Mi lehet az oka? Talán szakítani akar?

Figyelt kérdés
Barátommal tegnap összevesztünk, azóta nem írt, nem hívott, pedig lett volna rá ideje, lehetősége. Figyelmem kívül hagyott, amit eddig nem tett. Nem tudom hogy akar-e egyáltalán velem beszélni, fog-e írni nekem. Nem tudom mire számítsak. Azon vesztünk össze, hogy meg mertem kérdezni tőle, hogy ki az a lány akit most megismert. És olyanokat mondott hogy jó arc, aranyos, és hogy megvédi. Ez után lemerült a telefonom, és fel kellett tennem töltőre, utána hívtam csak vissza. Azt hitte hogy ráraktam a telefont és halálosan megsértődött elmondott mindennek meg ilyenek. Ilyenkor mi a teendő?

2014. dec. 2. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:

"Azt hitte hogy ráraktam a telefont és halálosan megsértődött elmondott mindennek meg ilyenek"

elég óvodás felfogás...lehet, most játssza a durcás 5 évest...a helyedben szakítanék vele ha ennyi esze van...de lehet nem akart veled beszélni és azért nem hívott...beszélj vele és kiderül mi van...

2014. dec. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd békén, és ne hazudozz utólag, hogy ki mosd magad.Az a teendő.
2014. dec. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
gyerek még...
2014. dec. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznek ilyen pasival. Meg mi az hogy be kell vedenie? Ki o neki? Ez a durcazas meg nagyon gaz. Keress mast....
2014. dec. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én volt párom is olyankor talált ki rám nézve sértő dolgokat, amik nem is voltak igazak, amikor neki új kapcsolata kezdődött, hogy ne higgyem azt, hogy azért megy el, mert van egy új nő, hanem azért, mert engem nem tud már elviselni. Egy sms-ben írd meg, hogy átlátsz rajta, és nem te tetted le a telefont, és minden jót a további életéhez az új partnernővel. Aztán soha többet ne vedd fel a telefont, ha esetleg hívna. Az ilyen nem érdemli meg, hogy kibékülj vele.
2014. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!